Skocz do zawartości

AXO ACERBIS ALPINESTAR CZY UFO??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AXO ACERBIS ALPINESTAR CZY UFO??

Ja tam lubie ciuchy FOXa. jakościowe takie same jak inne ale lubie poprostu ta firme. Mam koszulke tej firmy i buer - niestety typu nie pamietam, wiem tylko, że rok temu kosztował 580zł

 

Jakoś jest zupełenie inna.

Fox to fox.

Nie ma co porównywac do innych marek, chyba, że tych amerykańskich jak No fear, Thor(nie jestem pewien tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ALPINESTARS

 

- Spodnie Racer 2005

- Koszulke FMX 2005

- Buciki Tech 4

 

Zastrzezenia mam jedynie do butow, rozkleily mi sie o boku i musialem dac do szewca ale juz wszystko jest ok . Wedlog mnie ciuchy sa bardzo staranie wykonane , z dbaloscia o najmniejsze szczegoly . Polecam z calego serducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ciuchow nie mam, jedynie koszulke KTM ktora po glebowaniach caly czas wyglada tak samo, jedynie sie brudzi,

powiem ze ochraniacze UFO (kolana, lokcie) ktore mam spelniaja zadanie, buzer DIADORA, nie jedna glebe wytrzymal, jest gruby i wytrzymaly, funkcje spelnia bo testowalem go jak dostalem kierownica w klate,

 

na moj gust wszystkie te marki ktore wymieniamy utrzymuja sie na rynku, nie sa jakies nowe, wiec wskazuje to raczej na to ze nie sa to jakies badziewia. Firmy te specializuja sie w tego typu rzeczach.

wiec moim zdaniem bardziej nalezy uwazac na te malo znane firmy.

o FOX, ALPINESTAR , UFO , ACERBIS to chyba kazdy slyszal

rzeczy te roznia sie jedynie materialem z ktorego sa wykonane, przez co ich cena moze byc rozna, nic za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Acerbis Sphere 3 (naprawdę wypas),nakolanniki AXO,spodnie IXS(nie pamiętam modelu ale bardzo wytrzymałe jak większość spodni crossowych),pas nerkowy UFO,bluza UFO(po glebie się lekko podarła),buzer UFO SHIELD ONE(super sprawa),nałokietniki ufo,rękawiczki Polednik 8O heh 3mają się super :) ,kask BOERI,gogle PRO GRIP'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...dostałem namiary na sklepik gdzie Fox Pro Forma kosztuje niecałe 700zł a w normalnym sklepie 1399zł...czym to może być spowodowane? Musze zobaczyć czy tylko te Foxy mają tak tanio czy też inne rzeczy. Pozdro

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 20:51 ]

Dokładnie FOX Pro Forma Replica Bubba Steward czyli te srebrno czarne model 2005 za 670zł. Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...