Skocz do zawartości

Podpiecie alarmu


maxkls
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem alarm i mam problem z podpieciem odciecia zaplonu. Gdzie to cholerstwo trzeba wpiac w instalacje zeby dzialalo? To odciecie dziala jakby na odwrot Nie wylacza silnika pilotem natomiast przy zdalnym uruchamianiu silnika rozcina obwod Alarm to snoob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za alarm ja kiedys podlanczalem taka centralke samochodowa do motoru to odciecie zaplonu zrobilem na module wyszukalem malo obciazony przewod i sie wpielem tam, tylko u mnie przy wylaczeniu alarmu rozwieralo obwod

 

[ Dopisane: 13-11-2005, 09:07 ]

w crosach wylaczenie zaplonu dziala na zasadzie doprowadzenia masy odpowiednim przewodem do cewki wtedy twoj alarm by dobrze dzialal ciekawe czy w normalnym motorze mozna taki przewod znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to alarm firmy snoob Wg schematu czerwony ma byc podpiety do + na stale ,brazowy do + ktory pojawia sie przy przy przelaczeniu stacyjki i on jest do zdalnego odpalania ,rozowy i szary sluza do odciecia zaplonu. Czyli rozowy do + za stacyjka a szary? Szczerze mowiac juz mnie krew zalewa z tym alarmem a schematy jaki podaje prducent czy importer to sie nadaja nie wiadomo do czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy mowimy o typie M686?

 

Wedlug moich informacji ma byc tak:

szary i brazowy = plus cewek

rozowy = plus na zalaczonej stacyjce

niebieski = przez stacyjke do kabla rozrusznika

czerwony = standardowo do zasilania

zolte do kierunkow, ale to przeciez wiadomo :P

 

I olej to zdalne odpalanie, bo jeszcze Ci moto odjedzie :-D . Zauwaz, ze instrukcja nie mowi nic na temat tego, ze silnik zgasi sie automatycznie, jesli po xxx czasie nie pojawi sie w stacyjce kluczyk (inne testowane przez nas alarmy mialy wlasnie takie zabezpieczenie).

 

Redakcyjnie testowalismy ostatnio ten alarm, ale na podlaczenie zdalnego odpalania nikt mnie nie namowi... Pozostale funkcje dzialaly w czasie testu poprawnie.

http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=119

 

PS> a swoja droga to jakby ktos byl chetny to moge tanio odsprzedac ten alarm.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!

 

Ja mam takie pytanie kupilem alarm patrol line i mechanik ktory zaklada to do mojego moto powiedzial ze odradza mi odciecie zaplonu poniewaz roznie to moze byc ze jak gdzies sie pojedzie to moze sie odlaczyc zaplon np na autostradzie lub nawet w czasie jazdy i moze byc to niebezpieczne. Chcialem sie dowiedziec czy mimo to warto zamontowac te odciecie zaplonu. Alarm nie jest byle jaki i sam juz nie wiem jak to rozwiazac. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...