Skocz do zawartości

Mini Bike :]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gucio.motocyklista

Jezdzilem takim pierdzipędem...fajne uczucie...widzisz kokpit prawie jak w scigu....dodajesz gazu a tam wwwwwwzzzziiiiuuuuutttt!!!!-bajeczny odglos dwusuwowej kosiarki :-D :-D normalnie wrazenia jak na lotnisku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czymś takim w życiu bym niewyjechał na ulice ... Najwyżej jeździć po jakiś parkingach pod marketami. Dla mnie to sie równa z tymi tandetnymi skuterami elektrycznymi z super marketów. A co do hulajnogi spalinowej, to widziałem kiedyś jak drogówka takiego jednego złapała. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czymś takim w życiu bym niewyjechał na ulice ...

 

Ja też nie bawie sie w jeżdżenie po ulicach, bo mnie to nie bawi. Po prostu ze znajomym czasami na parkingu pod tesso ścigamy sie do wyjeżdżenia paliwa ze zbiorniczków. Z tymi skuterami sie wiele nie mylisz, jakość wykonania jest rzeczywiście najgorsza, ale stary... ile to radochy... jak ludzie nie wiedzą co się dzieje...

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ide z kolegą przez miasto. I coś mnie nagle jebło od tyłu, z lewej strony. Myśle sobie- pewnie jakiś kozak z bara mnie sieknoł. Odwracam sie, a tu taki cymbał przewraca sie tym elektrycznym chujostwem. Na tym sie siedzi jak na sraczu (skuterze) i niemiał nawet jak sie osłonić. Tak bezwładnie opadał jak ostatnia łajza-jeszcze patrzyłem na niego tak ironicznie, że biedak mało niezapadł się ze wstydu pod ziemie :lol: Potem szybko wstał i ruszył ostro z kopyta odpychając sie nogami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre. 50 euro? To moze mi tez sprowadzisz :P. Mialbym do jezdzenia do szkoly - bilet miesieczny i tak musze kupowac. Tylko czy ja na to sie zmieszcze? Widzialem to w komisie to troszke male... Tak jakbym probowal na resoraku jezdzic ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem na mini quadzie :] 50ccm 4t - po moim tuningu ( wybebeszeniu tlumika , Filtr stozkowy , wieksza dyszka w gazniku , ] nawet fajnie pomyka

 

Najbardziej chcial bym sobie polatac na takim mini crossie w stanach jest to bardzo modne . Najbardziej mnie kusza gumy na tym motorku..

 

http://www.bikepics.com/pics/pics/loncin-l...pics-360007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...