Skocz do zawartości

TS 125R


Rekomendowane odpowiedzi

Noi co z tego i tak przegra całkiem inna charakterystyka silnika cross wygra.

Charakterystyka w TS zdecydowanie lepsza bo ma lepszy dol i w terenie wycycka wyczyna 80cc jak chce. Na torze dostanie z prostych przyczyn: zawieszenie i waga

 

[ Dopisane: Poniedziałek 14 Listopad, 2005 ]

A w jakich cenach chodza takie ts. Oczywiscie z uwzgednieniem rocznika ?  

 

Pozdr., Magik

Tak ciezko sprawdzic na allegro? :P Przeciez masa tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem trzeba zawodnika a nie jakiegoś typa co nie umie jeździć  

Chyba nie zauwazyles ze mowimy o crossie 80-85cc a TS'ce 125 po tuningu (chociaz podejrzewam ze seryjna tez w terenie by wygrala :P ).

 

PS :Enduroguy chcaiłbym się zmierzyć z Tobą CR 125 vs KDX 125  

Wpadaj do Józefowa, pojezdzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zauwazyles ze mowimy o crossie 80-85cc a TS'ce 125 po tuningu (chociaz podejrzewam ze seryjna tez w terenie by wygrala Wink ).

Seryjną TS świerzy TM 85 wygrałby zarówno w terenie jak i na torze.

Specjalnie wybrałem TMa bo ma duże koła i sterowanie wydechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka mam pewne pytanie osuzuki ts125.Przejechalem sie nią(nie jezdzielm jeszcze na 125 wiec nie mam porownania),i na 1 biegu przy okolo 3-4 tys obrotow dodalem gazu do oporu,i nie postawila na kolo na asfalcie:| z jakiego powodu?Zbyt male obroty?slyszlem ze 125 bez problemu powinny isc na kolo z gazu.Nie wiem czy ją brac,nie wiem czy jest zablokowana...a moze ona ma po porstu tyle mocy ze z takich obrotow nie postawi na kolo??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pewne pytanie osuzuki ts125.Przejechalem sie nią(nie jezdzielm jeszcze na 125 wiec nie mam porownania)' date='i na 1 biegu przy okolo 3-4 tys obrotow dodalem gazu do oporu,i nie postawila na kolo na asfalcie:| z jakiego powodu?Zbyt male obroty?slyszlem ze 125 bez problemu powinny isc na kolo z gazu.Nie wiem czy ją brac,nie wiem czy jest zablokowana...a moze ona ma po porstu tyle mocy ze z takich obrotow nie postawi na kolo??????[/quote']

Przecież zeby dac na koło trzeba zamknąć gaz i nagle odkrecic+ jednak troszke szarpnąć. TO ta TS'ka z Józefowa żółta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z jozefowa.....hmmmmmmm....czyli sugerujesz ze jezeli z tych obrotow co podalem z SAMEGO gazu(bez zadnego szarpania) na asfalcie to nie powinna stawac na kolo??bo kurde nie wiem czy ona odblokowana jest :/ da sie jakos inaczej sprawdzic czy jest odblokowana,ale jakos na szybko,bez rozkrecania motoru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam TS bardzo fajny motor mam go jeszcze nawet :D MTX i dt bez problemu odstawia ,w terenie sie fajnie sprawuje,jezdizłem nią na tory tak jak np: Cieszyn ,Jastrzębie, Bielsko i daje sobie rade. mam ja ponad rok i silnik zawieszenie nic nierobiłem chodzi bardzo ładnie polecam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj_michael , 3-4 tys obrotów to za mało, żeby 125-ka 2t wyrwała na koło

jesli już to próbuj w granicy 6-8 tys , przy lekkim przyspieszaniu zamknij gaz i raptownie go otwórz :D chociaż wątpie, żeby to sie udało ts-ką, no chyba że silnik będzie w naprawde dobrym stanie

 

nie wiem, jak były blokowane TS-ki, ale sprawdz, czy na poszczególnych biegach dociąga chociaz do czerwonego pola na obrotomierzu i jaką prędkosc uzyskasz na 6 biegu.

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam TS 125R 95/96r od czerwca 2006 i jak do tej pory się super sprawuje! Jestem z niej bardzo bardzo zadowolony. Do dzisiejszego dnia zrobiłem na niej blisko 4000km i co z tego wychodzi moto bezawaryjne :) Dużo też przeszła :) Polecam wszystkim, tyle że mało spotykane :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS świetny motocykl!

Wiele osób go nie docenia a jest leżejszy od DT'tek i KMX'ow, ma zdecydowanie lepsze zawieszenie. Silnikowo podobnie jak DT. Jednak nie ma porównania w terenie. Kolega ma TS 125R, ja mam TS200RM i naprawdę super motocykle.

Prowadzi się super, bokersy midzioooo :icon_question:. Hamulce lepsze niż DT, KMX czy KDX. Jeśli ktoś ma coś do TS to niech udowodni że jest gorsza od DT czy KMX'a bo wiele osób tak pisze mimo że na TS nie jechała ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS świetny motocykl!

Wiele osób go nie docenia a jest leżejszy od DT'tek i KMX'ow, ma zdecydowanie lepsze zawieszenie. Silnikowo podobnie jak DT. Jednak nie ma porównania w terenie. Kolega ma TS 125R, ja mam TS200RM i naprawdę super motocykle.

Prowadzi się super, bokersy midzioooo :notworthy:. Hamulce lepsze niż DT, KMX czy KDX. Jeśli ktoś ma coś do TS to niech udowodni że jest gorsza od DT czy KMX'a bo wiele osób tak pisze mimo że na TS nie jechała ani razu.

 

 

nikt tu nie mowi ze kmx jest lepszy,moze i ts-ka jest lepsza ale watpie w to zeby byla "lezejsza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...