Skocz do zawartości

NEONY w moto


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neony ... Heh przypomina mi to ubiegle wakacje :P Mi tam osobiscie neon (1!) sie podoba , ale zeby zrobic z moto jezdzacej choinki :-D Bo to juz naprawde wiocha :P Ale jak cos to juz zalecam doplacic i kupic jakies neony z prawdziwego zdarzenia , a nie te z allero zrobione z 2 diodek i dlugopisu :P No ale jak to moja polonistka powiada "De Gustibus Non Diskutante Es" (czy jak to sie tam pisze :P) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta tuż tuż :P

Wszystkie ozdoby trzeba umieć dobrać do motocykla - 4 niebieskie diody w komarku napewno wyglądają zabawnie... Co innego z głową ułożone lampki na goldwingu - mają jakiś tam styl (nie mój) ;)

 

(czy jak to sie tam pisze )

 

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem o porzadnym neonie (bialym lub niebieskim) naokolo lampy przedniej (okragla). Fajnie by moglo wyjsc. No i wlaczac oczywiscie tylko na specjalne okazje. Tylko zdalem sobie sprawy, ze to za duzo bedzie kosztowac i moze wyjsc WT. Kup sobie swiatlo ksenonowe - przynajmniej bedziesz mial dobry widok przed soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista
Jeszce nigdy nie widzialem jakies gsxr600 itd z neonami

 

Ja widzialem,ma takowe znajomy w ZX-7/6R(teraz nie pamietam) tyle ze nie sa to te z allegro tylko z prawdziwego znaczenia i mrugaące(niebieskie) i muszę powiedzieć ze wygląda super(moim zdaniem)

 

ps.podobno teraz w modzie są kolorowe postojówki.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno teraz w modzie są kolorowe postojówki.

 

Teraz modne to sa samochody seryjne :-D :-D :-D . Sprobojcie znaleźć golfa bez tuninku ;) Co do neonów fajnie wyglada takie coś w dużym motocyklu. GL itp. to sa motocyle do tego typu pierdółek. Reszta w kąt (chociaż jeśli ktos potrafi zamontować z pomysłem to popieram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zebys wiedzial ;) U nas to duzo jezdzi Golfów bez tuninku :) Ale jednym to jezdzi taki dziadek, a drugi to tylko stoi pod blokiem i rdzewieje :) Reszta to same WT :twisted:

 

Pozdr. Magik 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek jeba*ej gumowej rórki i dwie gó**no warte diudki

 

No i wiedzialem ze tak wlasnie bedzie :) No ale coz "prawdziwe neony" sa w cenie 60 zl i wyzej :? Ja za swoje 20 cm dalem 25Euro i moze nie swiecily az tak rewelacyjnie jak te nastepne wynalazki z allegro typu diodowe listwy ale przynajmiej jakos normalnie wygladaly i co najwazniejsze dlugo mi sluzyly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...