Skocz do zawartości

Polski Freestyle motocross


TIJO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą to jest chyba najdroższy sport świata Wink

FMX to nic w porównaniu z rajdami samochodowymi a o formule 1 ju znie wspomne

 

eloelo napisał:  

hehe, ja jestem bartlomiej i do mnei bartek wszyscy mowia Razz

 

bartek to jest wlasnie bartlomiej

a bartosz to jest calkiem inne imie Razz

tak samo jak ola i ala Wink

Albo Lech i Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale zobacz że wlatując do wody przy dużych prędkościach lub z wysokości jest to bardzo niebezpieczne. Bo jeżeli przy backflipie motocykl cie nakryje i wleci na ciebie pod wodą to skutek chyba może być nieciekawy. Zresztą to jest chyba najdroższy sport świata . Mój kumpel jeździ profesjonalnie na rowerku (DHL czy coś takiego) i mówił mi ze zajebisty rower z najwyższej półki można mieć za 5000zł. A jaki sprzęt mozna mieć za 5000zł w motocrosie? Chyba 2 pary ocieplanych skarpetek  (joke) Pozdro

DHL to firma kurierska a nie dyscyplina sportu rowerowego :mrgreen: . Za 5000zł to mozna miec przecietny sprzet do DH. Zeby ostrzej polatac to 10000zł niewyjete (mowie o uzywkach), ale za tylko to juz jakies fajne Norco sie wyrwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrobel51 napisał:  

eloelo napisał:

hehe, ja jestem bartlomiej i do mnei bartek wszyscy mowia Razz

 

bartek to jest wlasnie bartlomiej

a bartosz to jest calkiem inne imie Razz

tak samo jak ola i ala Wink

 

Albo Lech i Leszek

 

Muszę oponować. Bartoszów i Bartłomiejów ci pod dostatkiem wśród moich znajomych i jedni i drudzy są zdrobniale Bartkami.

Lech i Leszek owszem jednak do Lechów często się mówi Leszek w formie zdrobnienia. Jakoś tak sięprzyjęło.

Natomiast Aleksandra i Alicja mają tylko podobne zdrobnienia i chyba nikt ich nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie że w FMX chodzi o pieniądze. na pewno jest to tańszy sport niż motocross czy enduro i to jest chyba oczywiste :D

do tego FMX możesz uprawiać na własnym polu za domem, wystarczy tylko usypać górke i zbudować rampe. motocykl sie raczej nie zużywa bo nawet nie pracuje w błocie czy kurzu, a silnik wcale nie dostaje po dupie.

a nawet od biedy za te 5000zł można mieć dobry motocykl do FMX tylko trzeba w nim zawieszenie oddać do tuningu i masz profesjonalny motocykl FMX na którym da sie zrobić backflipa tak samo jak na nowiutkiej RM 250 pastrany.

A jeśli chodzi o basen z gąbkami - Ogłaza nie ma basenu a jakoś sobie radzi. W USA też wielu zawodników trenowało bez basenu i wysoko zaszli.

Więc nie wiem skąd wam sie wzieło to że FMX jest tak mało popularne w Polsce. Według mnie powodem tego jest to, że po prostu większość osób sie tego boi i mimo że jeżdżą bardzo dobrze na motocrossie to na przykład nigdy by nie puścili kierownicy bo to do niczego niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...