Skocz do zawartości

senda


Rekomendowane odpowiedzi

Pozatym wiekszosc ludzi w taki sposob porownuje zawias ze siada na moto, pobuja sie troche po czym komentuje: "Jakie beznadziejne zawieszenie, miekkie jak glupie musi dobijac", a to ze chodzi miekko na postoju to wcale nic nie znaczy. Jak Ci sie w Sendzie troszke skurcza zawias przy jezdzie w terenie to beznadziejnie bo wykorzystujesz malo skoku

Niestety też znam takich ludzi. Jak usiądzie na Sxa to ówi o kurde ale miękki, czemu sobie nie utwardzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytalem sobie o sendzie na skutery.net... i trafilem na cos takiego :

1. Gaźnik Polini 21mm, wydech Metrakit Thrower, cylinder Polini Evo 72ccm aluminium. Motor jest bardzo elastyczny, na niskich obrotach motorower jedzie w miarę spokojnie, lecz gdy zacznie się wkręcać jest ciężki do opanowania.

- v-max 121km/h

- przyspieszenie 0-50km/h ok. 4s

- przyspieszenie 0-80km/h ok. 6s

- przyspieszenie 0-121km/h ok. 9s

 

ze po zalozeniu tych czesci osiagi beda takie... mozliwe ? 8) bo juz sam zwatpilem :D

 

http://www.skutery.net/motocykle.asp?id=154&strona=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:

_krisss napisał:  

Strzalek_t napisał:  

Chodzi o jego prace - czyli kiepsko wybiera i jest mało sztywne  

 

Kumpel ma RX i mu tak lata zawieszenie(dobija do końca mu) a moje ładnie troszke sie skurcza....Tyle powiem  

 

to nie wiem z jak rozwalonym RXem musialeś to porównywać. Normlanie chodzacy zawias w RX zjada tego w sendzie.

 

Pozatym wiekszosc ludzi w taki sposob porownuje zawias ze siada na moto, pobuja sie troche po czym komentuje: "Jakie beznadziejne zawieszenie, miekkie jak glupie musi dobijac", a to ze chodzi miekko na postoju to wcale nic nie znaczy. Jak Ci sie w Sendzie troszke skurcza zawias przy jezdzie w terenie to beznadziejnie bo wykorzystujesz malo skoku

Nie róbcie ze mnie idioty ze nie wiem jak testowac moto...Nieraz jak w terenie śmigaliśmy to słyszałem jak mu zawieszenie sie składa i stuka.(ale wymieniał już simeringi i olej w zawieszeniu)No troszke jest dobita ale mimowszystko niepowinno sie składać tak zawieszenie

 

Ja byłem pasażerem sendy z większym cylindrem i paroma pierdółami i we 2 jechaliśmy 100. Senda ma potencjał, tylko trzeba mieć fundusze

O_L_O Zgadzam się z tobą w zupełności!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie ze mnie idioty ze nie wiem jak testowac moto...Nieraz jak w terenie śmigaliśmy to słyszałem jak mu zawieszenie sie składa i stuka.(ale wymieniał już simeringi i olej w zawieszeniu)No troszke jest dobita ale mimowszystko niepowinno sie składać tak zawieszenie

Brak oleju= brak tłumienia= miekkie zawieszenie= g*wno nie praca

Takze wszystko sie wyjasnilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...