Skocz do zawartości

Światła ON - OFF


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam wielkiego wyboru... z chwilą włączenia zapłonu włączają mi sie równocześnie światła. :D

 

U mnie tak samo :-D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy się nad tym nie zastanawiam. Zapalam, włączam światła, potem wyłączam je i gasze silnik... :D Natomiast mój brat w moto wersji "Amerykańckiej" nie miał nawet włącznika/wyłącznika... :P Ale się nabijałem, że w ameryce nawet na tym oszczędzają...! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też zawsze włączałem światła dopiero po uruchomieniu silnika, ale RAZ - dokładnie RAZ zapomniałem włączyć świateł i akurat tymrazem zatrzymała mnie Policja. O mało co i bym dostał mandacik - i dlatego od tamtego czasu mam załączone światła cały czas. Można powiedzieć, że nie używam już włącznika/wyłącznika :D

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najepiej to robi moj dziadek, przed odpaleniem malacza w zimie pare razy wlacza i wylacza swiatla "zeby rozruszac prad" :-D

 

Jawke zapalam--rozgrzewam--wlaczam swiatla gasze razem z silnikiem (inaczej sie nie da :D ) a jak juz jest ciemno to stawiam na podnozek z pracujacym silnikiem i oswietlam sobie drzwi podczas otwierania

 

Chart jak silnik pracuje to wlaczone (zwalony przelacznik on-off) ale tam jak w jawce reflektor jest zasilany z osobnych cewek i niczemu to nie szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest już temat o światłach to sie zapytam, może troche OT ale światła to światła  :mrgreen:  

 

Jest możliwość włączenia świateł pozycyjnych w CBR przy wyciągiętym kluczyku :D ?

 

hej, Pewnie stacyjka jest taka sama, jak w innych Hondach. W XXie np. (i we wszystkich moich innych motocyklach) możliwośc zostawienia pozycyjnych po wyjęciu kluczyka istnieje - przekecasz kluczyk w pozycję blokady kierownicy i jeszcze jeden ząbek dalej. Wyciągasz kluczyk, pozycyjne zostają, kiera zablokowana.

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...