Skocz do zawartości

Czy wasza 80 cm3 idzie wam na koło ?


Hiui
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem tu nowy to nie wiem dobrze jak, co i gdzie pisać więc prosze adminów o wyrozumialość :oops: . W tym temacie chcialem zapytać o wasze 80 cm3. Ja mam Yamahe DT i wiem ze to ciężka krowa jak na 80 cm3 ale na wielu stronkach typu allegro i ta wlasnie czytalem takie texty o Dt80 jak np: " bez problemu idzie mi na koło " , " urwałem tylni błotnik przy jeździe na kole " . Ma moja krowiastość ( dt 80 ) nie ma zabardzo ochoty wyskoczyś na koło :evil: , moze tylko podniesie sie troczeczke . A silnik mam po regeneracji wału , łozyska itd itp. Powiedzcie czy to wina wydechu czy poprostu wszystkie Dtetki są tak jak moja i niewiem czy najprosciej zrobić szlifa ( bo jest troszke luzu na tłoku ). Z góry dzięki za wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat o dt przyklejony! nie bede krzyczal ale uwazaj bo moderatorzy nie nawidza jak ktos pisze znou o dt w oddzielnym temacie....czemu sie wcale nie dziwie. Masz temat "Wszystko o dt 80 i 125" i tam wszystko jest. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi idzie bez problemów ,nawet się właśnie boje o tylni błotnik.Zasada jest prosta gaz prawie do oporu i "strzał" ze sprzęgła ,ja nawet nie muszę jej szarpać ,jak moja ciężka WSK 125 idzie na koło to DT miała by nie iść ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zabardzo ochoty wyskoczyś na koło  , moze tylko podniesie sie troczeczke . A silnik mam po regeneracji wału , łozyska itd itp. Powiedzcie czy to wina wydechu czy poprostu wszystkie Dtetki są tak jak moja i niewiem czy najprosciej zrobić szlifa ( bo jest troszke luzu na tłoku ). Z góry dzięki za wypowiedź.

Masz Dt wpełni odblokowaną?Jak masz luźny tłok to kup nowy i szlifa zrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ze strzału to wszystko pójdzie, ale dużo ludzi mówi że z gazu. To jest możliwe, ale potrzeba troche umiejętności, trzeba mocno odwinąć gaz i wyczuć to i przede wszystkim nie zniechęcić się po pierwszej nieudanej próbie(tak jak ja :oops: ). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno odwinąć gaz i wyczuć to i przede wszystkim nie zniechęcić

i mocno szarpnąć do góry :evil: ALe jak dobra dt to musi isc na kolo :-D

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 16:09 ]

aha ja na poczatku tez zwatpilem w to ze dt pojdzie na kolo z gazu. Ale troszke pocwiczylem i idzie calkiem ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...