Skocz do zawartości

shadow czy intruder


kilervirago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dołożyłbym Drag Stara 1100 w wersji custom! A z tych dwóch to jednak Intruder, bardziej chopperowaty, no i podatniejszy na indywidualne przeróbki. No i ta pojemność...(moment obrotowy). Gang też piękny przy pustym wydechu! Co do niezawodności to porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko vs 1400, vn ciągnie olej i ma silnik chlodzony ciecza (brzydki i niskie cylinderki), Dragstar to nadmuchany kurdupel :evil:, shadow ładne moto ale parametrami troche ustepuje intruzowi...

Zaden z motorek z wymienionych nie dysponuje takim momentem, a jeszcze można go zwiększyć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow 1100 czy intruder 1400 ?  co wybralibyście ?  trochę to przedwczesne ale mam taki dylemat. Proszę o argumenty 8)

Mialem przez prawie rok obydwa jednoczesnie ( w najmocniejszych wersjach ) i zostalem przy intruderze. Shadow ma swoje zalety i jest to b.dobry motocykl, jednak silnikowo sporo ustepuje intruderowi. Nie mowie o roznicach setnych sekundy w sprincie do setki, ani o predkosci maksymalnej - chodzi mi o moment obrotowy , kulture pracy silnika i subiektywne odczucia podczas jazdy. Roznica jest powalajaca na korzysc intruza!!! Jesli cie interesuja jakies szczegoly z eksploatacji obydwu to pytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko vs 1400, vn ciągnie olej i ma silnik chlodzony ciecza (brzydki i niskie cylinderki), Dragstar to nadmuchany kurdupel , shadow ładne moto ale parametrami troche ustepuje intruzowi...

a czy intruder 1400 jest dużo większy od 800 mam cały czas problem z tym ze nie moge dobrać do siebie motocykla

wizualnie to marauder jest super ale gabaryty .... jestem za DUŻY dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VS 1400 jest tylko trochę większy od VS 800. Zresztą za 13 tys cieżko Ci będzie kupić "dużego" Intrudera. Pamietaj, ze w każdym motocyklu możesz wymienić kierownicę i przesunąć podnóżki żeby zrobić sobie wiecej miejsca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tylko vs 1400' date=' vn ciągnie olej i ma silnik chlodzony ciecza (brzydki i niskie cylinderki), Dragstar to nadmuchany kurdupel :D, shadow ładne moto ale parametrami troche ustepuje intruzowi...

Zaden z motorek z wymienionych nie dysponuje takim momentem, a jeszcze można go zwiększyć :).[/quote']

 

No i sprzedaj chłopakom patent na wydechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma sie czym pochwalic to czemu NIE? :D

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

 

[ Dopisane: 27-11-2005, 21:12 ]

I ja sie pochwale: Urodzila mi sie piekna coreczka :lol:

i mam nadzieje ,ze uda mi sie zarazic ja chopperkami :-)

jeszcze raz POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...