Skocz do zawartości

Pastrana - Double Backflip


remy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Pastrana to wymiatacz- wiadomo! Przeciez to malutkie 199 w moim podpisie nie stoi tam tylko dlatego ze ladnie wyglada :D ! RESPECT!!

 

Backflip jak backflip ale mi bardziej podoba się 360-tka. Tu jest pokazane jak ją zrobić krok po kroku  http://www.motoxschool.com/images/tp360.jpg Powodzenia

 

W Revelation199 w miejscu gdzie wchodzi refren w piosence Guano APes- Open Your Eyes Pastrana wykreca kozacki trick do basenu w gabkami! MIalem taka zajawke ze siedzialem przez kilkadziesiat minut i puszczalem to w kolko!

 

BTW. Orientuje sie ktos kiedy NCIII bedzie ogolnodostepnym filmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz chyba maksimum tego co mozna zrobic po TRIPLE BACKFLIP to rzcz jak sądze nawet dla niego niewykonalna :D :roll:

a co do frontflipa...widzialem jak na filmie jakims koles wykrecil ale na bmx-ie..wygladalo niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIPLE BACKFLIP to rzcz jak sądze nawet dla niego niewykonalna
A ja myśle że jak Pastrana się dobrze zabierze i wskoczy na jakąś ogromną rampe to triple backflip to tylko kwestia czasu :evil:

 

[ Dopisane: 07-11-2005, 17:34 ]

P.S Ciekawe czy Pastarana wystąpi w tym roku w X-games. A tak ogólnie to gdzie są? W Meksyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde ja juz chce to NItro Circus 3 , Motyw z tym jak travis wylatuje za basen mnie rozwalil . Travis jest bogiem a FMX nałogiem !!  :twisted:

 

Ten moment był zaj****** :twisted: . Ciekawe co się stało Travisowi po tym?

 

Tego dowiemy sie w filmie TRAVIS PASTRANA & THE NITRO CIRCUS 3 :]

 

 

Co do dalekich lotow to pamietam jak w NC 2 Koles na 250 skakal ponad 280 feat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...