Skocz do zawartości

Co na poczatek??


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki jesli byl taki temat ale szukalem i nic nie znalazlem...

 

 

Narazie mam skuter i po tym jak 2 razy pojechalem na tor motocrossowy stwierdzilem ze skuty sa nudne i kupuje crossa...

 

 

Chcialem wziac jakas sete ale kumpel ktory jezdzi w motocrossie nie od dzis (smiga na YZ 85) mowi ze nawet 85 nie odkreca na maxa bo to ciagnie jak powalona... I teraz mam dylemat co brac mam 176 cm wzrostu i ok 60kg... Nie chce sytylacji ze bede musial sprzedawac moto i kupowac inne bo po jakims czasie okaze sie za slabe a z 2 latka chcial bym tym smigac... Prosze doradzcie mi slyszalem ze 125 ma kiepski dol a 80 ledwo idzie... Piszcie odrazu jaki model brac bo slyszalem ze np w KX-ie 125 pada skrzynia...

 

 

Dodam ze w z motocrossem doczynienia nie mialem...

 

 

Za wszystkie odpowiedzi z gory dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim dobrym i mocnym motocyklem w klasie 85 jest Kawa KX 85 naprawdę ma kopa niezłego,ale z czasem bedziesz rosł i stanie sie od dla ciebie zbyt mały zresztą nawet w tej chwili bys na nim śmiesznie wyglądał :D Poprzeglądaj sobie katalog,oferty i wybierz cos dla siebie.Trudno powiedziec ktory jest najlepszy.Najlepiej aby ważył jak najmniej,no i moc nie może byc za wysoka bo nie okiełznasz tej machiny ;)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:

Jak zależy Ci na dole to najlepszy dół ma SX do tego jako jedyny ma regulowany atac co pozwala zmieniać charakterystyke mocy.

 

 

Najlepsza sprawa dla początkującego to SX z tłokiem z dwoma pierscionkami od exc.

 

Sam sie zastanawiam nad tym tłokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na dole to najlepszy dół ma SX do tego jako jedyny ma regulowany atac co pozwala zmieniać charakterystyke mocy.

moja husqvarna też ma regulacje zaworu :D

Ale w SXie i EXC regulujesz w kilka sekund nawet na torze.

Co do Husqi na poczatek to też trafny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cr 125 rewelacja kiepski dol ale rewelacyjna gora ' date=' ewentualnie yz tez fajne nic innego nie kupuj[/quote']

Miałem CR a koedzy mieli YZ, wszycy teraz przesiedliśmy sie na SXy, nie będe pisał, że sa najlepsze bo każdy ma swoje zdanie ale mi i kolegom najlepiej pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...