Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

TIJO napisał:

Ja mam pytanie ile km ma KDX 125

 

Enduroguy'a coś powyżej 30 nie wiem czasem czy nie 32

No pewnie jakos tak :) . Mocowo bardzo podobnie do RX125

52KM Myślałem' date=' że to spokojniejsze enduro Chyba za taką cenę nic lepszego się nie kupi. [/quote']

To jest hardenduro w 100%!! W testach porownawczych wystepuje razem z EXC250' date=' WR250, RMX250 . Podają wspolne dane co do ustawienia zawieszenia w KDX250 i KX250 takze podejrzewam ze zawieszenie jest takie same (moze poza sprezynami). Ogolnie KDX250 to uterenowiony KX250 ( tak jak EXC i SX)

jak w ogóle się tym jeździ?

Ja tylko moge mowic to co mi Marek powiedzial i jego inni uzytkownicy. Zawieszenie wybiera kazda nierownosc i jak na wiek motocykla jest naprawde na zaawansowanym poziomie (pelna regulacja przod tyl) no a prowadzenie to poezja (tak jak i waga- jest naprawde bardzo lekki). Rozmawialem raz z uzytkownikiem takiego sprzeta i mowil ze jego kumpel ma KX250 93' to maszyny na prostej ida leb w leb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko Wink Czy miałbym szanse z dr 350 ? Chodzi mi o to że mozliwe że stane sie posiadaczem kdx'a 125, a kolega moze dr'ki 350 i nie wiem czy bede w stanie go dogonić na prostych i w terenie Rolling Eyes Question

 

Na torze będziesz szybszy ale jeżeli chodzi bagna i podjazdy to on będzie z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...