Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kupilem KDX'a dopiero w tym roku i jak narazie szykuje go do sezonu... znalazlem juz gdzie sa zabazpieczenia i juz sie zucam do ich sciagania ;) mam zato problem innej natury... otorz mialem wycieki z przedniego amora [zawieszenie UPS] i wymienilem uszczelniacze... pozostaje mi tylko pytanie

 

Ile oleju wlac do amorow?

 

i jak by ktos mial to przydala by sie serwisowka :)

 

Z gory dzieki za odp i pozdrawiam

 

Snogard :)

 

 

 

Pisz po Polsku w innym wypadku dostaniesz bezpłatny urlop na 7 dni! Tyczy się to innych „humanistów” to nie forum bravo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!!

 

Mam pytanko odnośnie kdx-a

Czy części silnikowe od kx-a z 93r będą posowały do kdx-a??

Dokładnie chodzi mi o dekiel sprzęgła, pompe wodna i dyfuzor....

Czekam na waszą pomoc..

pozdro

 

Gdzieś kiedyś na forum było, że KDX z 93 r. to jak KX z 91 r.(oczywiście w przenośni - chodziło o części).

 

Poszukaj w tym temacie - tylko 14 stron :icon_twisted:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Już oblukałem ze silnik kx 93 jednak rozni sie od 91....

Potrzebuje takich cześci:

-Dyfuzor

-Kompletny dekiel od strony sprzęgła z pompa wodna

-Gaźnik( myślę ze od innego sprzeta powinien pasować)

-Kopkę

-Dźwignie zamiany biegów

-Tarczę hamulcowa przednia

-tylni amor

Może ktoś wie gdzie mógłbym dostać poszczególne z nich? Nie chodzi mi o nowe, bo po sklepach to nie które sobie znajdę :icon_mrgreen: na allegro też nie ma tego za wiele... Został mi chyba tylko ebay, chyba , ze ma ktos jakieś namiary gdzie mógłbym dostac te części....

.

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam pytanko, a raczej moj kolega ktory przez weekend nie ma dostepu do kompa. Przejdzmy do rzeczy. Jak zdjac glowice w kdx 125? Nie piszcie ze trzeba odkrecic te nakretni na gorze bo juz to zrobil. Dobra juz nieaktualne kumpel sobie poradzil.

Edytowane przez dexxam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A czy to problem odpowiedziec, wkoncu to jest forum.

Nawet nie wiem w jakich sklepach szukac, a jestem ciekawy czy tez rzeczy do kdx 200 dostanie na polskim rynku.

 

w Olek motocykle są te części chyba od ręki...a jak nie to w kilka dni zapewne :icon_twisted:

 

 

no tak żeby nie było :D ja tez poluje na KDXa i chyba to już na dniach...ale zobaczymy co będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...