Skocz do zawartości

Enduro dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

MTXa zaprzestali produkcji bo był juz troche przetsarzałyi zrobili CRMa tak samo jak np DT zrobiła wersje LC2 tu sie zmnieinło oznaczenie a tam cała nazwa. Pewnie jakiś chwyt marketingowy który miał zblizyc CRM do sportowej siotry :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze KLX 250 albo jakas 600 4T jesli nie bedziesz za ostaro latal w terenie (bloto ,gleboki piach) to 600 byla by bardziej uniwersalna np XR 600

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o 4T 125 noto np XLR 125 lub DR 125 jednak w tej cenie spokojnie możesz kupić coś większego pojemnościowo,nobo wiadomo,większa frajda z jazdy,lepsze osiągi itp.Ja bym sie w 125 nie pakował raczej,no chyba że byłby to KX 125 lub YZ 125:)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dt nie powinna byc za mala :D

MOja dt jest podniesiona z tylu i kupiec jak przeyjechal - ok 190 cm wzrostu to powiedzial ze super

fakt faktem to bylem ja i zajebiscie sie na niej siedzialo :) co do rozmiarow dt to na 190 cm wzrostu i jakies 85 kg mozna spokojnie tym motorem pojezdzic. tydzien temu kupilem sobie odblokowana 125 i jestem bardzo zadowolony :) jestem co prawda poczatkujacym kierowca ale jest super. wiec dla nie wtajemniczonych serdecznie polecam dt 125r. pzdr dla eloelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ze ona ma rame od CR z roku ok. 1992, ale nie jestem pewien na 100%

 

To Źle słyszałeś CRM koło CR to nawet nie stała taka jest prawda , odpowiednik KDXsa ze stajni hondy to CRE(nie mylić z HM!) którą widziałem jakieś 4 lata temu na allegro i wiecej juz sie nie pojawiała, żadki sprzecior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze KLX 250 albo jakas 600 4T jesli nie bedziesz za ostaro latal w terenie (bloto ' date='gleboki piach) to 600 byla by bardziej uniwersalna np XR 600[/quote']

 

:) umarlem jak to przeczytalem, ogolnie rozwazam kazda rade w Waszych postach, ale tutaj padlem. Ja naprawde jestem walniety, moze nie widac tego po moich postach, ale ta maszyna mnie zabije, tego jestem pewien. Full cross tez raczej odpada, nie potrzebuje 50 koni jak juz wspominalem, chce funbike na mokre wieczory, czy do poszalenia na jednym kapciu, 150< odpada :)

Nawet sie zastanawialem czy 50ccm nie kupic, ale troche mi sie wyroslo :D

 

Bede chyba obstawal przy DT albo DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku z takim wzrostem i waga to przynajmniej 250 4T :) Na 50 wygladasz jak na rowerku z malymi koleczkami. Ja tez mam 190 (a nawet ciut wiecej ale tylko ciut) waze dobre 10 kg mniej i na 250 wyczynowym 2T jezdzilem i nie mowie ze bylo latwo ale dalo rade jechac. 125 takie mocne albo 250 4T dla ciebie. (pewnie ciezka cos z tego kupic za taka kase ale moze KTM exc/egs/exe) Albo DR 350 takiego jak mial strzałek.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku z takim wzrostem i waga to przynajmniej 250 4T Na 50 wygladasz jak na rowerku z malymi koleczkami. Ja tez mam 190 (a nawet ciut wiecej ale tylko ciut) waze dobre 10 kg mniej i na 250 wyczynowym 2T jezdzilem i nie mowie ze bylo latwo ale dalo rade jechac. 125 takie mocne albo 250 4T dla ciebie. (pewnie ciezka cos z tego kupic za taka kase ale moze KTM exc/egs/exe) Albo DR 350 takiego jak mial strzałek.

 

pozdro

Ale to jego pierwsze moto :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skromnie zauwazam ze jak mowa tutaj o 125 to tylko 2T ...

nie no kazdy chwali to co ma, ja tam mam 4T (dr) no i mi sie tak wydaje ze az tak za 125 2T daleko nie stoje, powyzej 80 w terenie masyna hasa, na prostej do 100 jak nic, dol ma bdb, kumple po przejezdzkach mowia zawsze nie ma to jak ciagnie od dolu, bo na takim 2T do sie odkreca na niskich i widac jak ta wskazowka tak powoli idzie to sie rozluzniasz bo myslisz ze to tak caly czas i nagle szarpie bo przyspiesza zmieniasz bieg i znow tak czekasz az wskoczy na ten odpowiedni zakres obrotow,

mi sie to tak za bardzo nie podoba bo na podjazdach bardzo trudno na moj gust,

tak ogolnie to niby 125 2T niby lepsze bo moc ma, nie to co 125 4T, no ale sadze ze 4T o tej pojemnosci powinno sie tez brac pod uwage bo moim zdaniem maszyna godna uwagi jak ktos wie ze chce pozniej na 4T jezdzic,

bo trzeba sie uczyc od malego co nie :roll:

 

fakt faktem zalezy tez od jezdzca jak sie maszyna prowadzi i czy da rade w terenie,

przykladowo niby DT80 oblokowana (na dodatek wersja torowa?) powinna chyba miec wiecej kucykow od takiej DRki co nie? no fakt z wygladu byla ladna no ale na przyspieszenie i v maxa to szans nie miala zadnych ;/

moze i trafilem na jakas dorznieta DT no ale pozniej jeden gosc u mnie zakupil DT z wydechem gianelli no i to samo,

 

najbardziej popularne to sa DT na bank, no ale jak chcesz to odezwij sie na PW albo na gg to Ci zapodam nowy filmik i zobaczysz jak sie DR125 prowadzi i MTX125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle szarpie bo przyspiesza zmieniasz bieg i znow tak czekasz az wskoczy na ten odpowiedni zakres obrotow

 

 

to jak ty zmieniasz te biegi ??? wzucasz jedynke (na jedynce zawsze ciagnie) dajesz gazu w odblokowanej DT to kolo 8-9 tys wzucasz nastepny bieg i on juz jest na optymalnych obrotach ja w zablokowanej 80 zmienialem biego bez problemu i nie bylo zadnej dziury

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiedy dr125 byly produkowane?

Bo wlasnie pasuje mi liniowosc oddawania mocy, nie potrzebuje kopa nie z tej ziemi, nie szukam takiego sprzetu. Chodzi glownie o to by mnie nie posadzano o zabranie motocykla mlodszemu 'bratu' i o dlugowiecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...