Skocz do zawartości

DR 350-Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

kurde enduroboj sprzedaj cz, i bierz od Ruska YZ 250, to będzie idealny sprzet do twoich potrzeb. Kupisz go za cene cz, ma bardzo dobry dół, nie trzeba wysoko kręcic więc w teren dobra, zawieszenie masz w tym na pewno lepsze niż w DR czy twojej CZ :) wystarczy wyregulować gaźnik żeby łatwiej odpalał i nie palił tyle i masz motor jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to narazie nie chce zmieniać moto :!: Tylko zaczynam się interesować niektórymi sprzętami :!: Narazie mam CZ z której jestem bardzo zadowolony :!:

Kurde ale z kolei jak trafi na padline 4t to koszty naprawy beda dosc spore... Pozatym tanie 4suwy sa ciezkie i z reguly zawieszeniowo gorsze od 2t z tej klasy cenowej. Jak dla mnie na dobre 4suwa trzeba miec kilka zlotych.

To też trzeba wziąć pod uwage :!: Za około 6tys. można kupić niezłą sete :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 3 msc jestem posiadaczem dr 350 i narazie nie narzekam, co do wagi tego sprzetu to fakt lekka nie jest ,chociaz powiem szczerze nie wiem jak to wyglada na tle konkurencji, co zas tyczy sie mocy jak narazie to mi jej nie brakuje ( duza poprawa po wymianie tylnej zebatki na 50, zaluje ze nie wymienilem na 52) przy stromych podjazdach niezle daje sobie rade. Mialem ostatnio okazje pojezdzic i porównac ja z KTM 125 2T. i Powiem tak: Ktm byl tak leki w porównaniu z Dr ze wydawalo sie ze mozna tym motorkiem poprostu rzucac ,co zas tyczy sie samej jazdy to zdecydowanie wole 4T poprostu moc dostepna juz od dolnego zakresu obrotów a 2T jednak trzeba niezle wkrecac(byc moze kwestja przyzwyczajenia). Mam pytanie jeszce do szanownego grona mam okazje zamienic sie na KTM 600 rok 93 ,ale mam obiekcje co do tej zamiany poniewaz jestem uzytkownikiem motorów od niedawna i zastanawiam sie czy taki skok na 600 nie jest za wczesny, czy nie lepiej jeszcze potrenowac i z czasem wskakiwac na coraz wieksze pojemnosci.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszce do szanownego grona mam okazje zamienic sie na KTM 600 rok 93 ' date='ale mam obiekcje co do tej zamiany poniewaz jestem uzytkownikiem motorów od niedawna i zastanawiam sie czy taki skok na 600 nie jest za wczesny, czy nie lepiej jeszcze potrenowac i z czasem wskakiwac na coraz wieksze pojemnosci. [/quote']

jak już masz dobrą dr 350 to pojezdzij nią chociaż sezon i potem sie za czymś rozglądaj. skąd wiesz ze ten ktm nie jest w gorszym stanie, a jesli dr jest w dobrym to nie warto sie jej tak wczesnie pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz okazje zaminić sie na lc4 600 to ja bym sie zaminił bo jeżdziłem tym i tym sporo czsu i KTM duzo lepiej sie prowadzi. Jezeli boisz sie mocy to mam kruciec dławiący do tego modelu i chodzi wtedy jak bardzo dobra dr 350 z monstrualnym dołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak co do dr to jej stan jest b.dobry zas ten Ktm przyjechal niedawno z niemiec niby odpala ale cos w silniku jest nie tak. Co do finansów mam Dr rok 90 do Ktm musialbym doplacic ok 2 tys (usterka ma byc usunieta w tej cenie) Co zas tyczy sie mocy to fakt ze troche sie jej obawiam , ale zawsze twierdzilem ze od lepiej miec jej nadmiar niz brak.( chetnie bym zblokowal go na poczatek) Mialem okazje sie przysiasc do tego Ktm , mialem wrazenie ze KTM jest troche wyzszy od Dr , co zas tyczy sie wagi to wypadaja podobnie , chociaz dr wydaje sie byc bardziej poreczna. Tu jest link do tego KTm

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M118064

Jezeli modelator stwierdzi ze jest to reklama to niech usunie ten link.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją 93 rok wersje SHC kupiłem za 4' date='5tyś. Jakiś czas potem poszła za 4,9tyś. jak ją wysttawiłm wieczorem na allegro to na drugi dzien sie sprzedała.[/quote']

A gdzie ty ją kupiłeś za taką kase :?:

I w jakim była stanie :?:

 

Przy okazji zapytam też tutaj: Czy ma ktoś filmy z DR350 w akcji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...