Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już sam ten opisik mi się spodobał ;) Także ja również jestem jak najbardziej pozytywnej myśli na temat tego miejsca :D

Tylko jest aktualnie ,,malutki" problem :? Dostałam właśnie dzisiaj pracę......, ale postaram się, abym mogła mieć ten imprezowy weekend wolny. Walnę jakąś ściemę, no bo przecież nie ma takiej możliwości, że mogłoby mnie zabraknąć na takich baletach i to jeszcze wśród tak doborowego towarzystwa ;) To był taki mały chwyt marketingowy ;) Damy radę! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiscie impreza bezalkoholowa :twisted:

 

W takim wypadku może i ja się zjawie :D :-D :twisted:

 

"czemu nie"

 

-dobra muzyka

-alkohol

- troche miejsca do tańczenia

 

Mishel zapomniałeś dodać, że knajpa chyba nie do spalenia, co jest wielkim plusem patrząc jaka ekipa się zbiera :twisted: :-D :-D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.odzmierzchudoswitu.pl/index.php - to link do tej budy - potwierdzam, że lokal ma klimacik i trudno go będzie spalić. Proponuję ten lokal. Jeśli ktoś ma coś przeciwko - proszę o veto w przeciągu paru najbliższych dni, albo "niech zamilknie na zawsze " :D

Kaśka - może trzeba zacząć liczyć chętnych, bo się jeszcze okaże, że lokal za mały ;)

A w ogóle miałem się nie wtrącać ... mam inne odpowiedzialne zadanie :mrgreen:

Kasiu, z tego względu, że jesteś założycielem tematu-zmień może treść tytułu z Warszawy na Wrocław, żeby wszyscy wiedzieli, że chodzi o spotkanie we Wrocławiu
- nooooooo ....... !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, z tego względu, że jesteś założycielem tematu-zmień może treść tytułu z Warszawy na Wrocław, żeby wszyscy wiedzieli, że chodzi o spotkanie we Wrocławiu

Cholerka ale jak to zmienić?? Instrukcję obsługi forum poproszę

 

[ Dopisane: 06-11-2005, 10:39 ]

O i znów coś spierdzieliłam bo nie zacytowało

 

[ Dopisane: 06-11-2005, 10:46 ]

O mamo ;) w piątek balowaliśmy z Protem do 4 rano i wczoraj wieczorem padłam na pysk ze zmęczenia więc na 4um nie zaglądnęłam. Nie wiem jak zmienić ten temat z Wa-wy na Wrocław więc proszę mnie nie strofować :D

Adu babeczek będzie więcej bo chłopaki pisali, że swoje połówki tyż wezmą. Co do lokalu to już obgadane więc cieszę się bardzo bo ja w tym temacie nie za wiele miałam do powiedzenia. Cieszę się, że w końcu Was zobaczę ;) .

 

[ Dopisane: 06-11-2005, 10:51 ]

No nie wiem jak zmienić temat ;) POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc rezerwację zrobimy nie ma z tym problemu. Myślę, że będzie około 25 osób więc tak przyrezerwujemy gdyby okazało się, że jest nas więcej to dostawimy jakiś stolik albo chłopaki wezmą dziewczyny na kolana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już cztery laski' date=' bo mnie na takiej imprezie też nie może zabraknąć [/quote']

To się chwali, oj chwali :D

 

Cieszę się' date=' że w końcu Was zobaczę [/quote']

Ja również! Bo już się stęskniłam za 4umowymi ,,ryjkami" :mrgreen:

 

albo chłopaki wezmą dziewczyny na kolana

Mnieeeeee????? :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnieeeeee?????

No a kogo mają brać - no przecież' date=' że Ciebie i mnie :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: 06-11-2005, 21:11[/i] ]

Temat zmienisz kilkając w pierwszyn poscie opcję EDYTUJ. I tylko zamiast edytować treść posta zmień tytuł ;)

Dzięki :!: :!: :!:

Nie wiem czy widzieliście ale w końcu się UDAŁO ;)

Masz za to u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...