Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut na każdego to 30 * 10 = 300min. 300/60=5godzin. Zanim jedna piąta się przedstawi to jedną drugą będzie trzeba z pod stołu zbierać. :-D :twisted: No może trochę przesadzam. :mrgreen:

 

Mi to tam obojętne gdzie pijemy, przeca koncert nie będzie trwać przez całą noc tylko przez kilka godzin, ale "Od zmierzchu ..." też jest ok. Granda będzie tak czy owak. :) :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj zrobię wszystko co by tam się znaleźć. A łatwo nie będzie.

Koszulka uprana, kartka się znajdzie. I mam nadzieje że w razie czego jakiś mały placyk do kimania też. Nie obiecuję ale bardzo chę.

HEJ a gdzie nasze moderatorki????? Może się nie ujawniają i chcą nas nakryć bez zapowiedzi!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec: wiem' date=' że ciężko zapanować nad emocjami, ale poczytajcie ze zrozumieniem posty Michała, on ma trochę racji. Trochę podkreślam. Bo to co się dzieje powyżej przeraża połowę forumowiczów [/quote']

Ciężko przerażony, to ja jestem ilością stron tego tematu 8O :mrgreen: , ale myślę, że nie ma tu zastosowania przysłowie o krowie, co dużo ryczy... :twisted: :-D :) Byłoby szkoda niektórych obiecanek :oops: 8)

 

A z konkretów, to ileż ten koncert będzie trwał? Przecież chyba nie pól nocy. Zdecydowana większość powinna przetrwać :D :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot:

 

O tym darcie to jak samo imie mówi powiedział DARek czyli Browarny.

 

Mi koncert w zupełności nie przeszkadza weźmiemy szanowne 4umowiczki w obroty pod sceną :D Ale pytanie czy Kudłatemu uda się zarezerwować ok 30 miejsc tego wieczoru kiedy będzie koncert... Jeśli tak to wbijamy do Rockersa i BASTA :!: I kończymy dywagacje nt. miejsca pobojowiska.

 

Co do karteczek z opisem to jak chcecie to sobie je róbcie. Ja dość sporą grupę z zapowiedzianych juz znam a resztę bardzo chętnie poznam i nie będzie mi chyba do tego potrzebna kartka. Bardziej się przyda dzban piwa do zapoznania z chłopakami i kielonki na Brudzia z dziewczynami :)

 

Co do moderatorów to oczywiście tak jak i reszta plebsu z tego 4um sa mile widziani na naszym mini zlociku :!: Więc chłopaki wbijać śmiało :!: Już większośc z modów widziałem w akcji ( ;) ) i stwierdzam, że się nadają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytałem i... zaczynam przekonywać połówkę żeby jednak nie jechała.
- czujesz Browarny to co ja ? Tylko co ja mam począć' date=' skoro założycielką tematu jest Kaśka ?!?!? :D

 

Ale pytanie czy Kudłatemu uda się zarezerwować ok 30 miejsc tego wieczoru kiedy będzie koncert... Jeśli tak to wbijamy do Rockersa i BASTA I kończymy dywagacje nt. miejsca pobojowiska.

I to mi się podoba ! Rockers i kończymy dyskusję. Puściłem informację na PW Kudłatemu z ofertą pomocy techniczno-finansowej.

(Kudłaty słyszy ? Proszę natychmiast odebrać info na PW!!! )

Myślę, że nie będzie problemu. Najwyżej się te 30 biletów wcześniej kupi.

Mam jeszcze konia trojańskiego w postaci Kaśki. Gdzie diabeł nie może ...

A z konkretów' date=' to ileż ten koncert będzie trwał?[/quote']

Spoko - myślę, że do 1,5 godziny max. Jak ja wytrzymam to Ty też :) - w końcu to nie piłowanie baniaka w wersji na skrzypce i puzon w filharmoni, a poza tym młodszy jesteś :-) dasz radę.

Tak więc: oficjalne balety 3 grudnia - Rockers we Wrocławiu, ul. Braniborska 2/10; AMEN.

[/b]"]http://www.dlastudenta.pl/lokale/index.php...l&id=455

 

[ Dopisane: 10-11-2005, 23:43 ]

[/size]' target='_blank'>http://www.rocker.do.pl/[s...size=12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA. JESZCZE TYLKO NIECH KUDŁATY SIĘ SKONTAKTUJE Z PROTEM VIA PW JAK WYGLĄDA SPRAWA I PROSIMY O INFO. OPISY IMPREZY POCZYNIMY PO IMPREZIE. NA RAZIE DAWAJCIE TYLKO PYTANIA I SUGESTIE CZYSTO ORGANIZACYJNE BO I TAK SIĘ JUŻ NIE MOŻNA ODNALEŹĆ W TYM BURZLIWYM TEMACIE :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro PGR juz wspomnial o pytaniach.

GRUPA POLUDNIE jak z transportem?wszystcy sie laduja w pociag czy moze dalo by sie auta skombinowac i bylo by latwiej szybciej i wygodniej.

Koszta czywiscie podzielilo by sie spraweiedliwie (czyli im wiecej masz dochodu tym wiecej placisz) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam propozycja ciekawa i warta przemyslenia

No wlasnie Virus, u Ciebie pewnie jak zwykle skonczy sie na mysleniu :roll: jak bedzie zdecydowany to daj znaka moze skoczymy jedna bryka (mnie sie pewnie jakis kierowca przyda the day after :D )

A propos lokalizacji: w sumie jestem za Zmierzchem (***) ale moze byc i koncert w Rockersie, ja i tak nie bede pamietal gdzie bylem...

:D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Łobuzy 4umowe :P

Trochę mnie nie było i dziś o mało oczopląsu od Waszych postów nie dostałam :mrgreen:

czyli jest tak:

w piątek idziemy gdzieś 8) tam sobie

w sobotę balety w Rockerze (jeśli nas przyjmą) z koncertem i striptizem damsko-męskim :mrgreen:

Już kurde nie wiem kto będzie się rozbierał bo ostatnio skończyłam na 7 stronie a Wy do 11 dobiliście.

Coś pomiędzy stronami było o plakietkach i gołych cyckach :D ale gdzieś się pogubiłam :D

Mnie tam obojętnie co kto sobie na cycki będzie przyklejał, ważne aby Wasze gęby znów zobaczyć :mrgreen: no i w "przyzwoitym" 8O gronie wódziorki się napić.

Prot jak na starszaka przystało listę zrobił :!: do mojego postu dodał :!: i teraz wystarczy się dopisywać. Info do mnie lub Prota na PW (On zna moje hasło więc dopisze)

Jak ja siem cieszem że Was zobaczem :P :mrgreen: :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut na każdego to 30 * 10 = 300min. 300/60=5godzin. Zanim jedna piąta się przedstawi to jedną drugą będzie trzeba z pod stołu zbierać. Very Happy Twisted Evil No może trochę przesadzam. Mr. Green

 

Hejka,

no wiesz jak możesz tacy słabi to chyba nie jesteśmy, żeby pod stół wpadać hehe gwoździa przybić czy gazete przeczytać i owszem ale pod stół :D:P

pozdro

jerry

 

==============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...