Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli liczy się jakość... jak wszędzie
Wielkosc tez :twisted:

Mi tez przypomnial sie kawal :D

Stoi rozebrany facet przed lustrem i mowi:

- Jeszcze 2cm i bylbym krolem przyrodzenia

Na to zona:

- Jeszcze 2cm mniej i bylbys krolowa :lol: :-D :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle' date=' że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

 

Imię dziewczyny/chłopaka (żeby nie było pomyłek i za zajętych się nie zabierać... mi to tam i tak nie przeszkadza ),

Kiedy ostatni raz się kochałeś (coby wiedzieć kto jest najbardziej spragniony, kogo łatwiej do łóżka zaciągnąć ),

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo, trzeba się dobierać względem zainteresowań ), [/quote']

 

Ty Astarte, a ty mówiłaś, że za swoich sie nie chwytasz. :D

 

PANOWIE UWAŻAJCIE NA NIĄ BO JAK SIĘ UPIJE TO WYZNAJE ZASADE : „NIEWAŻNE Z KIM, NIE WAŻNE GDZIE, NIEWAŻNE JAK, BYLE BY ZAR<>AĆ” :mrgreen: :twisted: :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze ktos bedzie mial napisane ze kochal sie ostatni raz 2 m-ce temu jesli jego max wydolnosc to raz na 2 lata
- Czy Ty przestaniesz się mnie czepiać ? Przyjdzie i na Ciebie Michale taki czas !!! :D

 

Tylko to nie jest spotkanie kółka różańcowego' date=' tylko motocyklistów i nie będę latała jak wariatka z różową karteczką przyczepioną do PIERSI (gołej ) z wypianymi danymi[/quote']

No właśnie ! To nie zjazd Kółka Różańcowego' date=' więc niby dlaczego nie ?Markerem niezmywalnym się napisze i gra ! Nikt Ci szpilek w ciało nie będzie wbijał ! :)

Astarte napisał:

Myśle, że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

 

Imię dziewczyny/chłopaka (żeby nie było pomyłek i za zajętych się nie zabierać... mi to tam i tak nie przeszkadza

Przede wszystki powinna być rubryczka: PŁEĆ. Bo zazwyczaj nad ranem się przydaje, jak ktoś nie ma siły w oczy drugiej osobie spojrzeć. A tak uniesie nieco opuszczoną głowę na wysokość przyczepionej plakietki kolegi/koleżanki, potem popatrzy na swoją i już wszystko w tej trudnej chwili mu się rozjaśnia.

 

[ Dopisane: 10-11-2005, 11:30 ]

P.S> A co do dowcipów - choć to nie miejsce - chwalą się dwie gwiazdy swoimi facetami.

Jedna rzecze: mój facet ma 16 cm !

Druga: phiiii !!!

Na co pierwsza: Nie phi, tylko fi !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyście powtórzyli sobie tekst pieśni biesiadnej „O mój rozmarynie”

A o piosence brody "nie ściągaj osłon podczas pracy maszyn" to już nikt nie pamięta??? :twisted:

 

Myśle' date=' że jednak trzeba ten identyfikator rozszerzyć o:

(..)

Jaką pozycję lubisz najbardziej (wiadomo, trzeba się dobierać względem zainteresowań)[/quote']

Dowolną z >TEGO< zestawu :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE UWAŻAJCIE NA NIĄ BO JAK SIĘ UPIJE TO WYZNAJE ZASADE : „NIEWAŻNE Z KIM' date=' NIE WAŻNE GDZIE, NIEWAŻNE JAK, BYLE BY ZAR<>AĆ” :mrgreen: :twisted: :D 8)[/quote']

Kurcze, a miała być niespodzianka. A tak każdy będzie już miał do mnie taki, a nie inny stosunek :twisted: (to chyba nieodpowiednie słowo :lol: )

 

potem popatrzy na swoją "(karteczkę)" i już wszystko w tej trudnej chwili mu się rozjaśnia

O... to jest dobry pomysł. Ja sobie na karteczce napisze jak mam na imię' date=' gdzie jestem i jakim tramwajem mam wracać do domu :) (nie będę zachodzić w głowie jak się tu znalazłam i co ja tu robię :oops: )

 

Dowolną z zestawu

Zauważyliście, że ten koleś opalał się w stringach :lol: (ładnie, ładnie :twisted: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolną z >TEGO< zestawu

 

A jak zastosujecie pozycje 1 i 2 od lewej w ostatnim rzędzie to panience się wydaje że jest grubszy tak ze dwa razy albo i lepiej. :twisted:

 

[ Dopisane: 14 ]

Kurcze' date=' a miała być niespodzianka. A tak każdy będzie już miał do mnie taki' date=' a nie inny stosunek [/quote'']

 

Sorki Astarte ale nie wydaje mi się żebyś napisała to na swojej magicznej karteczce, a lepiej żeby chłopaki wiedzieli na czym stoją. :D Zresztą to pewnie nie zmniejszy zainteresowania twoją osobą z ich strony.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowcipów ciąg dalszy:

 

Trzy etapy lustrzycy:

Etap 1: Własciciel nie widzi sprzetu w zwisie

Etap 2: ..nie widzi go na wzwodzie

Etap 3: ..nie widzi kto mu loda robi

 

Pozdrawiam chudzielców, szczególnie tych którzy mimo braku mięśnia piwnego są i tak na etapie 2 :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zastosujecie pozycje 1 i 2 od lewej w ostatnim rzędzie to panience się wydaje że jest grubszy tak ze dwa razy albo i lepiej.

A Ty skąd to możesz wiedzieć' date=' skoro i tak śpisz z Gilem:P

 

 

O... to jest dobry pomysł. Ja sobie na karteczce napisze jak mam na imię' date=' gdzie jestem i jakim tramwajem mam wracać do domu (nie będę zachodzić w głowie jak się tu znalazłam i co ja tu robię ) [/quote']

 

A Tobie Astarte to się może przydać, zwłaszcza, że ostatnio pokazałaś "klase" :D Oby tak dalej... I tym razem, to sama naprawiać będziesz fotel, po którym skakałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytałem i... zaczynam przekonywać połówkę żeby jednak nie jechała. Po ch... mi rozwód w grudniu :D

W kwestii identyfikatorów, kto ma koszulkę forumową ten wrzuca na grzbiet (Adu pamiętaj o rozmiarze !!! bez golfów), a kto nie ma to włazi na stół i wrzaskiem ogłasza swojego nicka, rozmiar, preferencje seksualne, z kim, kiedy i jak i co tam uważa za stosowne :lol:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry mam na imię Piotruś i skończyłem przedszkole numer zero W nienacku. Potem jezdzilem z nienacka do garajdoły do podstawówki i wtedy przejechał mnie komar listonosza.

Wlasnie o to chodzi abys sie dobrze postaral tak zaprezentowac aby wszystkie 4-umowiczki byly Twoje a 4- umowicze kolejki stawiali.

 

 

Tylko to nie jest spotkanie kółka różańcowego' date=' tylko motocyklistów i nie będę latała jak wariatka z różową karteczką przyczepioną do PIERSI (gołej ) z wypianymi danymi' date=' co gdzie, kiedy, z kim i dlaczego tak rzadko [/quote'']

jesli na kolkach rozancowych lata sie z gola piersia to chetnie sie zapisze !

 

Tak sie staralem urozmaicic ta impreze a Wy przeciwko mnie... Ale jesli nie chcecie to chociaze te koszulki 4-umowe z nickiem, a ja sobie liste ludzi zrobie i sam bede identyfikowal.

Wydaje mi sie ze skoro tyle osob przyjedzie z calej polski o tak zimnej porze roku to warto zrobic cos wiecej niz tylko wspolne picie, jesli ktos ma jakies pomysly to niech sie podzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra dość spamu

 

Gdzie w koncu pijemy

jesssss .... w końcu ktoś zapanował nad zdegenerowaną częścią Grupy Południe.

Stan na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

1. Na chwilę obecną akces zgłosiło 36 osób.

2. Statystyczna frekwencja wynosi 80-90% - co oznacza' date=' że trzeba się liczyć z grupą 30 osób.

3. Wszyscy są zgodni co do "Rockersa"

4. W "Rockersie" 3 grudnia jest koncert, a ponieważ Kudłaty jest fanem tego zespołu, więc powiedział, że nie będzie nic przekładał, tym bardziej, że chłopaki są w trasie.

5. Z obawy o własne gardło, ktoś zgłosił veto ze względu na koncert ( eeee... to nie Ty PGR ?Bo nie chce mi się grzebać w 11 (!) stronach tematu :D )

6. Alternatywnym rozwiązaniem - jest "Od zmierzchu do świtu" - rozwiązanie o- PROT- estowane przez Kudłatego.

7. Zobowiązałem się, że po najbliżej niedzieli wpadnę do "Od zmierzchu ..." i pogadam na temat blokady 30 miejsc na 3 grudnia.

8. Chyba, że szanowne grono akceptuje Rockersa i koncert. W końcu "zagranicznym" można powiedzieć, że to na ich cześć Wrocek ich tak godnie wita.

9. Byłbym za tym, żeby ustalić hierarchię ważności w następujący sposób:

a/ Rockers (*****)

b/ Od zmierzchu (***)

(byliście pewnie nie raz w hotelu to wiecie co oznaczają gwiazdki )

10. Kudłaty - skoro masz wejścia w Rokersie blokuj 30 miejsc na 3 grudnia

11. Ja ze swej strony zablokuję 30 miejsc w "Od ... do " powiedzmy we wtorek lub środę, chyba, że NAPISZECIE WYRAŹNIE do tego czasu, że koncert Wam nie przeszkadza i Rockers jest cool !

12. Z pozostałych ustaleń się nie wymiguję :-D

 

I na koniec: wiem, że ciężko zapanować nad emocjami, ale poczytajcie ze zrozumieniem posty Michała, on ma trochę racji. Trochę podkreślam. Bo to co się dzieje powyżej przeraża połowę forumowiczów :-)

 

[ [i']Dopisane: 10-11-2005, 18:28[/i] ]

Miałem się nie wtrącać... jak przesadziłem to zwróćcie mi uwagę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...