Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy temat był ale ja nie znalazłem otóz szukam informacji na temat montazu crashpad'ów mam dorobione z teflony grzybki tylko jak je teraz zamontować na ramie znalazłem cos takiego http://www.bikepics.com/pictures/590901/ ale jestem ciekam jak wygląda to u was

 

zdjecia mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie...

 

Musisz mieć jeszcze jakieś dłuższe śruby...

 

Na dole ramy, na wysokości kolektrów są takie dwie śruby. Montujesz crashe właśnie tam.

 

było by to takie łatwe gdyby były to crashe dedykowane do fazera ale taki nie sa. Sa to dorabiane wałki z teflonu i brakuje mi tego łacznika pomiedzy ramą a teflonem co s takiego jak na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko: wie ktos moze w ktorym nr 'Świata Motocykli" lub 'Motocylu" jest test/opis Fazera 600 (roku modelowego 2004 z aluminiowa ramą). Zbieram informacje, gdyz jest on moim faworytem na przyszłe moto (biore pod uwage jeszcze Bandita 600 i CBF 600).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od kilku miesięcy w posiadaniu fazerka z 2002 roku, dodam, że jest to mój pierwszy, i muszę powiedzieć, że jezusmariajestbosko! Nawet dwa razy udało mi się go odkręcić z Plecaczkiem i bagażem do 210. A nabywając z niewiedzy i braku doświadczenia dostał mi się ze zużytymi zębatkami i łańcuchem i na tym zrobiliśmy trasę Londyn - Rzym - Wenecja - Kostrzyn (Woodstock) - Sosnowiec - Londyn. Już w Polsce rzęził niemiłosiernie. I żadnych problemów w związku z tym nie było. Po powrocie tylko wymiana i dalej chodzi jak łza. Jak dla mnie na pierwsze moto jest doskonały. Dużo wybacza.

Pozdro

Seba :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od kilku miesięcy w posiadaniu fazerka z 2002 roku, dodam, że jest to mój pierwszy, i muszę powiedzieć, że jezusmariajestbosko! Nawet dwa razy udało mi się go odkręcić z Plecaczkiem i bagażem do 210. A nabywając z niewiedzy i braku doświadczenia dostał mi się ze zużytymi zębatkami i łańcuchem i na tym zrobiliśmy trasę Londyn - Rzym - Wenecja - Kostrzyn (Woodstock) - Sosnowiec - Londyn. Już w Polsce rzęził niemiłosiernie. I żadnych problemów w związku z tym nie było. Po powrocie tylko wymiana i dalej chodzi jak łza. Jak dla mnie na pierwsze moto jest doskonały. Dużo wybacza.

Pozdro

Seba :clap:

I tak właśnie ma być ale na przyszłość staraj się raczej nie dopuszczać do takiego zużycia pewnych podzespołów bo moto się zemści w najmniej odpowiednim momencie. Generalnie "Fazi" jest git i tylko trochę zadbać o maszynkę i będzie hulała jak talala :buttrock: :clap:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytaniw dla mnie bardzo ważne !!!

 

Co to znaczy "przygotować motorcykl na zime" napiszcie co i jak zabezpieczacie, konserwujecie.

Dobrze jest posłuchać mądrych, sprawdzonych rad :icon_mrgreen:

Polecam przejrzeć archiwum pl.rec.motocykle

http://tinyurl.com/wt9cu

Tematów od wyboru do koloru :icon_biggrin:

 

I tak na deser mój przedni błotnik po tjuningu :eek:

http://img205.imageshack.us/my.php?image=pict0011vu2.jpg

http://img205.imageshack.us/my.php?image=pict0006ic7.jpg

Myślicie, że da radę to jeszcze posklejać ? :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaść Chłopaki!

 

Potrzebuję pomocy przy wyborze sprzęgła - ponieważ głównie śmigam po mieście, w naprawdę duzych korkach, to moje sprzęgło po ok 50000 km postanowiło odmówic posłuszeństwa.

 

Pytanie czy ktoś z was już zmieniał w Fazerze sprzęgło i czy jest ono takie samo jak w Thundercat'cie - bo serwisówka do obu modeli jest praktycznie taka sam, a w Louisie nie mają sprzęgła do Fazera 2003, natomoast mają do "kociaka" (a może ma ktoś fiszki do Fazera 2003 i Thandercata to porównam sobie numery częsci)

 

Jakiej firmy możecie polecić tarcze sprzęgłowe - osobiście słyszałem podzielone opinie o EBC- najłatwiej dostępne, co jeszcze wchodzi w grę? - Ferrodo, Kyoto (słyszł ktoś coś o tym?). Wszelkie opinie mile widziane, również doświadczenia z waszych poprzednich motocykli.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...