Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

to się myliłem co do ilości :clap:

 

@ALL

 

dzięki za odzew, seriwsówka (ki) dotarły :bigrazz:

 

 

qrde źle się wyraziłem, potrzebuję dokumentu ze spisem części po numerach Yamahy... nie chodziło o serwisówkę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duza róznica w stopniu oswietlenia drogi? (mowie oczywiscie o jezdzie nocnej:)

Jeszcze nie sprawdzałem, bo nie miałem okazji... :crossy:

Dzisiaj jak się ciemno zrobi to sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

jestem rozczarowany ....

 

Na rynku ceny fazerów spadły ... ok .. super

motorów jest co nie miara .... ok .. super

tylko że jak sie przyjży każdemu z osobna .. to po prostu załamka .. nie chce ujmować komukolwiel .. ale same "złomki"

 

szukam i szukam .. jeżdze .. oglądam .. i po prostu nie moge nic wybrać .. zaczynałem ok kwoty 9 tyś zł .. i myślałem ze coś wychacze .. i omało co nie wychaczyłe .. bo jakiś gość z łodzi sprzątnął mi super fazerka zprzed nosa .. a teraz co ... załuje .. płacze po kątach ... i patrze na allegro.. .gratka .. motoimport ... motopasja .. motodrom .. etc .. nic nie ma .. liiiiipa ...

 

ps. znacie możę kogoś kto odda w dobre ręce dobrego fazerka .. albo sami może myślicie na sprzedanie swojej maszynki ? :notworthy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

jestem rozczarowany ....

 

Na rynku ceny fazerów spadły ... ok .. super

motorów jest co nie miara .... ok .. super

tylko że jak sie przyjży każdemu z osobna .. to po prostu załamka .. nie chce ujmować komukolwiel .. ale same "złomki"

 

szukam i szukam .. jeżdze .. oglądam .. i po prostu nie moge nic wybrać .. zaczynałem ok kwoty 9 tyś zł .. i myślałem ze coś wychacze .. i omało co nie wychaczyłe .. bo jakiś gość z łodzi sprzątnął mi super fazerka zprzed nosa .. a teraz co ... załuje .. płacze po kątach ... i patrze na allegro.. .gratka .. motoimport ... motopasja .. motodrom .. etc .. nic nie ma .. liiiiipa ...

 

ps. znacie możę kogoś kto odda w dobre ręce dobrego fazerka .. albo sami może myślicie na sprzedanie swojej maszynki ? :lalag:))

 

 

Do jakiej kwoty chcesz kupić motocykl?

 

Mój kolega, który sprowadził mi Fazera cały czas na bieżąco ma coś nowego. Mogę się zapytać. Fazery idą jak ciepłe bułeczki, bo co raz widzę, że coś przyprowadził. Stan będzie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY!!!

 

Zabrałem się za wymianę oleju w lagach wraz z uszczelniaczami i natrafiłem na problem. Wyciąłem lagi z polek, następnie próbowałem odkręcić dolna srube,ale się nie dało (kręciła się). Odkręciłem górny korek, wyszła pierwsza sprężyna i uszczelka. I tutaj dalej problem. Nie da sie oddzielić tłoczyska od goleni . Na necie znalazłem ze np. w XJ potrzeba zastosować specjalny klucz, aby to rozdzielić. Nie wiem czy tak samo jest w Fazerku. Nic nie mogę zobaczyć w środku tłoczyska, żadnej dodatkowej śruby.

 

Czy ktoś ma jakieś pomysły, doświadczenia jak to dalej zrobić? Jak to rozdzielić? Pisało aby "zdecydowanym ruchem wyciągnąć tłoczysko z goleni”, ale chyba aż tak ciężko to nie jest? Wydaje mi sie ze jeszcze jest to skręcone w środku...

Uszczelniacz wciąż siedzi na tłoczysku, zapinkę zdjąłem.

 

Proszę o jakąś pomoc, krok po kroku jak to wyciągnąć.

Dziękuję pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY!!!

(...)

Proszę o jakąś pomoc, krok po kroku jak to wyciągnąć.

Dziękuję pozdrawiam.

 

Hejka.

Musisz odkrecic śrube z dołu, inaczej nie rozdzielisz. To niestety wymaga użycia narzędzia, które pozwoli Ci zblokować od góry. Musisz tam zaglądnać i coś dopasować. W książce Haynesa napisano, że:

 

HINT:

A length of wood doweling (such as a broom handle) passed down through the fork tube and pressed hard into the damper rod head quite often suffices to prevent the damper rod from turning.

 

Dopiero jak pozbędziesz się dolnej sruby możesz szarpać rurą do góry i wszystko wyjdzie.

 

pozdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...