Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Niegłupi pomysł, bo ostatnio był test Fazerka FZ6 i podali, że jego prędkość maksymalna wynosi 212km/h, a mój jakoś leci 247km/h ;)

Pisać do nich? ;) :wink:

 

 

Hehe ciekawe ile z tego 247 zostanie Ci na GPS, moje FZS 600 2001 rok leci 230 licznikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie..tylko jedna rzecz mi nie pasuje...wg artykulu od 2000r bak ma 20l.. ja mam fazera z 2001 i z serwisowki wynika 18l z czego 3 to rezerwa ...tak by pasowalo...kiedy zapali mi sie kontrolka rezerwy tankuje do pelna i wchodzi 15l.

 

 

 

W moim manualu jest tak:

Pojemność zbiornika 20L

Rezerwa 3,5 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał sie, gratki :icon_mrgreen:

 

 

Witam .. może mi ktoś podesłać skany tego artykuły na maila ...

 

Siedze teraz w Gorcach na urlopie i pojechałem wczoraj do najbliższej wiochy ale nie mają tam takich gazet .. zreszta babcia sprzedająca (żywczem wyrwana z czasów PRL-u) z szyderczym uśmiechem na twarzy opryskliwie żekła że takie gazety nie sprzedaje sie tutaj w okolicy :))

 

Na szczeście necik mam laptopie wiec połączenie ze światem jest

 

Podeśle ktoś mi skany ? [email protected]

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skanera, ale tu też da się spokojnie przeczytać:

 

http://fazer.skracaj.pl/

 

Pozdro i miłego czytania :biggrin:

 

 

Wielkie dzięki .. już przeczytałem .. i tylko utwierdzam się w przekonaniu że go kupie ... tylko teraz pewnie bede celował w rocznik >2000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor.... w orginalnej serwisowce (niemieckiej) jest jak napisales 20l z czego 3,5 rezerwy... w angielskiej znalezionej gdzies w necie (lepiej mi ang idzie) na ktorej opiarelam sie wczesniej jest 18l z czego 3,5 rezerwy. jak sie okazalo ang przedruk dotyczyl modelu z 98 roku. jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby było śmiesznie to zbiorniki 98-99 i 00-01 są tej samej wielkości. różnią się tylko długością króćca tworzącego poduszkę powietrzną. w zbiorniku nowszym ma króciec krótszy o jakieś 2 cm :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerze - nigdy. Kiedys odkrecilem do 220km/h, zapas jeszcze byl i mozna bylo pocisnac ale robilo sie nie ciekawie (przynajmniej dla mnie) i odpuscilem.

Ja akurat jechałem 247km/h gdy nie było wiatru, było ciepło i była pusta autostrada... :biggrin:

Gdyby, któryś z tych warunków nie wystąpił na pewno bym tyle nie pojechał...

Poza tym powiedziałem sobie, że to było jednorazowe :icon_mrgreen:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjątka tych modyfikacji po 2000 roku ? zegary, regulacja sprężyny ?

 

 

Zegary wyglądają tak samo jak w modelu 98-99. Dodatkowo od 2000 roku jest dołożony drugi licznik dzienny i zegarek. W 2001 roku zmieniła się obwódka obrotomierza (karbon). Regulacja przedniego zawieszenia to śruby wystające z lag.

 

http://img526.imageshack.us/my.php?image=fzs600014wb3.jpg

 

http://img515.imageshack.us/my.php?image=fzs600011cc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jechałem 247km/h gdy nie było wiatru, było ciepło i była pusta autostrada... :lalag:

Gdyby, któryś z tych warunków nie wystąpił na pewno bym tyle nie pojechał...

Poza tym powiedziałem sobie, że to było jednorazowe :lalag:

 

 

U mnie było tylko 230 km/h i skończyła sie manetka gazu :lapad: może dlatego ze chciałam jeszcze przyspieszyć, by wyprzedzić dalsze auto, a nie dalej rozwijac spokojnie predkość.

 

Obiecałam sobie, ze nie bede tak szybko jezdzić :) , ale jakos nie da sie :) Fazery to takie ......... .

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...