Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

zrzuć dekiel od sprzęgła i bedziesz miał odpowiedz!

 

Nie do końca. Nie mam jeszcze serwisówki Fazera, więc nie chcę się wypowiadać jak dokładnie jest w tym motorze to rozwiązane. Najpierw jeszcze powiedz, czy regulowałeś może już sobie sprzęgło na lince? W którym miejscu "łapie" Ci sprzęgło (tzn. w którym miejscu na klamce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam narzekacie na pozycję. Ja mam 187 cm wzrostu i jazda na nim sprawia mi przyjemność, nie czuję zbytnio zmęczenia, pozycja jest bardziej wyprostowana niż pochylona, a że w lekkim pochyleniu jedziemy to lepiej przeciwdziałamy wiatrowi.

Mówicie, że owiewka słabo chroni, ja jakoś nie narzekam mimo, że mam akcesoryjną przyciemnioną. Kupcie sobie samochód wtedy nie bedzie wiało :) , bynajmniej ja to lubię czuć wiatr we włosach, przecież to jazda na moto.

Fazer to bardzo fajny sprzęt, twierdze tak mając go 2 tygodnie i mając przejechane nim 600km.

Więc nie marudźcie tylko wsiadajcie na moto, lejcie wahę i w drogę :buttrock: .

PS. Nie ma moto idelanych :bigrazz:

Napisal koles, ktory przejechal motocyklem cale 600 km ,a wczesniej dosiadal motorower :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prog co nie do końca?

 

 

Napisałem już, że jeszcze nie przeglądałem serwisówki Fazera, ale zdjęcie samej pokrywy to za mało. Trzeba przecież pomierzyć tarcze. Nie chcę się autorytatywnie wypowiadać, ale w GS'ie trzeba rozbierać sprzęgło aby pomierzyć grubość tarcz. Tutaj pewnie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no jasne ze za mało-mierzysz tarcze i spręzyny i porównujesz z serwisówką-przekładki tez wartro sprawdzic-chociaz moje były troche podpalone ale je zostawiłem w spokoju i było ok-czasami wstarczy zmienic na nowe sprężyny i sprzęgło wróci do życia!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za te podpowiedzi, najgorsze jest to że jakieś 3 tys km temu zmieniałem olej+filtr :buttrock:

i teraz znowu dodatkowy wydatek.

 

Nie poddawaj się tak od razu. Może uda Ci się odroczyć wymianę tarcz, albo sprężyn. Jeżeli brakuje Ci regulacji na lince to odkręć pokrywę i sprawdź stan sprężyn, tak jak pisał ernestZL. Sprężyny nie są aż tak drogie, a dzięki wymianie ich na nowe będziesz mógł trochę jeszcze pojeździć na starych tarczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wskaźnikiem to różnie bywa, mi pokazuje rezerwę a w baku jeszcze duuuzo waszki, ogólnie w tym modelu to chyba nikomu poprawnie nie wskazuje (mogę się mylić) chętnie się dowiem jak ten problem rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie widoczność w lusterkach rocznik 2004-2006?

Bo dla mnie mogłyby być trochę szerzej rostawione, ale to już się zmieniło od rocznika 2007.

Jednak widoczność oceniam pozytywną, tylko czasem trzeba lekko odchylić głowę gdy chcemy spojrzeć w lusterka :cool: .

Edytowane przez Marcin1sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dawno nie byłem w tym dziale :cool:

Szukam stelaza pod kufer do fzs600 z 2000r.

W tej chwili mam stelaz + płyta od givi, ale potrzebuje kufry boczne,

NIe wiem czy moge rozbudować stelaż istniejący czy trzeba montowac cały nowy z bocznymi rurkami.

Czy do bocznych kufrów - też stosuje sie płyty czy są inaczej ( do rur) mocowane.

 

Jak ktoś ma doświadczenia w tym temacie - to proszeo rady ew namiary gdzie moza kupic lub schemat jak pospawać ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie widoczność w lusterkach rocznik 2004-2006?

Bo dla mnie mogłyby być trochę szerzej rostawione, ale to już się zmieniło od rocznika 2007.

Jednak widoczność oceniam pozytywną, tylko czasem trzeba lekko odchylić głowę gdy chcemy spojrzeć w lusterka :evil: .

 

 

 

 

To samo jest u mnie :icon_rolleyes: , trochę uciążliwe, ale idzie się przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...