Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, rozstaje sie ze swoim fazerkiem. Powodem jest przestawienie sie na coś większego (zapewne fz1 :banghead:. Poniżej podaje link do wszelkich info.

http://www.allegro.pl/item360086179_yamaha...005_ideal_.html

P.S. PRZEBIEG ORYGINALNY!

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie-jestem delikatnie mówiąc w szoku!

dzisiaj pojechałem zrobic 1 przegląd i przy wyjezdzaniu ze stacji wrzucilem ładnie jedyneczke szybko do 6tys potem szybko dwa i przy 6-góra 7 tys wyskoczyła dwójka:(!!! masakra!

jak kupywałem moto to z dziewczyną na tylnim siodełku dałem mu na maxa na 2 i skrzynia nawet nie jąkneła(i to kilka razy)! co jest fuck!? jechałem w cienkich tramkach:) może poprostu za słabo wbiłem bieg?

co wy myślicie? wyskoczyła wam kiedys 2 w ten sposób?

czy jedno wyskoczenie 2 musi oznaczac kosztowny remont?

troche mi sie odechciało...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony ze spalania FZ6'tki :crossy:

Dzisiaj jechałem na trasie Konin-Poznań cały czas >170km/h z pasażerką oraz kufrem i moto spaliło mi 6,5-7L/100km :biggrin:

Powiem, że można śmiało jechać Fazerem non stop 180km/h i nic mu nie dolega... mi się jechało bardzo komfortowo, pasażerce również :biggrin:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony ze spalania FZ6'tki :icon_razz:

Dzisiaj jechałem na trasie Konin-Poznań cały czas >170km/h z pasażerką oraz kufrem i moto spaliło mi 6,5-7L/100km :D

Powiem, że można śmiało jechać Fazerem non stop 180km/h i nic mu nie dolega... mi się jechało bardzo komfortowo, pasażerce również :clap:

 

 

To muszę przyznać, że masz twardą pasażerkę. Ja na Fazerku, gdy tylko przelotowa sięgała 160km/h dostawałem gonga kaskiem w kask. I to najlepsze, że nawet na licznik patrzeć nie musiała :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[Tak było ale to jednak jest nie to o czym marze. Za lekkiej i troszke więcej mocy by mi sie przydało"

 

no jak jezdzisz nim do 5 000 to jasne ze nie ma mocy;p/zalezy kto co lubi, ja np lubie jak sie silnik kreci i nie ma konca...:)

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę przyznać, że masz twardą pasażerkę. Ja na Fazerku, gdy tylko przelotowa sięgała 160km/h dostawałem gonga kaskiem w kask. I to najlepsze, że nawet na licznik patrzeć nie musiała :D

Hehe ona ogólnie mnie zaskakuje ;)

Moja akurat wręcz przeciwnie... lubi jeździć szybko :)

 

Mówi, że dopiero powyżej 200km/h musiała schować głowę za moją, bo jej trochę już głową szarpało (Airoh szczękowy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtas Twoje wyniki spalania mnie załamują :D Jednak jak najszybciej wymienię ten olej, filtr i inne pierdoły, bo dzisiaj w mieście jechałem na emeryta i w końcu normalne spalania tj 6,5/100km ale jazda mówię na emeryta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtas Twoje wyniki spalania mnie załamują :) Jednak jak najszybciej wymienię ten olej, filtr i inne pierdoły, bo dzisiaj w mieście jechałem na emeryta i w końcu normalne spalania tj 6,5/100km ale jazda mówię na emeryta ....

Najwyższe jakie miałem to chyba 8L/100km :lapad:

Na torze to wiadomo 17L/100km :bigrazz:

To jest na prawdę nienormalne, żeby po mieście jeżdżąc jak emeryt FZ6 paliło 6,5L :D

Kuba zrób jak najszybciej to moto, a jak problem nie ustąpi to pozbądź się tego moto i kup inną FZ6'tkę :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką średnią prędkością przelotową śmigacie na fazerach? chodzi mi o FZS 600 tak żeby nie męczyć maszyny:) Z góry dzięki. POZDRAWIAM

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...