Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co do UBEZPIECZEN w polsce ..

 

Placil juz ktos w tym roku za ubezpierzenie moto .. interesuje mnie ile placicie za Fazerka 600 z roku (okolo 2001) ? ile za OC ile za AC jezeli posiadacie .. ? jakie macie zniżki

 

 

... ps .. sorka .. znalazlem w innym dziale .. info co do cen ..

 

 

Interesuje mnie dalej czy ubezpieczacie swoje maszyny ??

Edytowane przez Penetratore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do UBEZPIECZEN w polsce ..

 

Placil juz ktos w tym roku za ubezpierzenie moto .. interesuje mnie ile placicie za Fazerka 600 z roku (okolo 2001) ? ile za OC ile za AC jezeli posiadacie .. ? jakie macie zniżki

Ja mam w Unice OC, NW i płacę 77zł :crossy:

Pełna zniżka, bo było wzięte na mamę, która ma 60% zniżki...

Ja mam jak na razie tylko 20% :)

 

AC nie wykupowałem, bo jak mi wyliczyli ok. 5kzł to zrezygnowałem :eek: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz. Moto z 1998 (zwyżka za wiek nie pamiętam ile), do tego zwyżka za parking niestrzeżony (w sezonie pod klatką) i raty (3 raty, 40%, 30%, 30%).

 

ubezpieczenie to tylko AC (pełne) z Assistance. ja płacę dwie raty, trzeciej nie płacę. nie wypracowuję zniżki (u nich) ale przez to mam jeszcze trochę taniej ubezp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC bez znizek kolo 140 powiedzial bym ze mam nawet wzwyzke za wiek... AC przy wycenie fazera na 11tys wynioslo by mnie 2.700/rok :) - moto mam na siebie bez spolek ;)... wszystko w PZU

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie (głównie raczej do posiadaczy FZ6).

Stoje przed wymianą oleju w swoim moto i zastanawiam sie czym go zalać. Moto jest z 2004 roku i ma prawie 30 tys km. przebiegu.

Wg. pani z niemieckiego serwisu (gdzie dzwonił moj kolega w celu zasiegniecia info, poniewaz w ksiązce przeglądów jak i dokumentach niewpisano rodzaju oleju) zalany był dotychczas Castrolem 20 W 50 + tunap olzusatz (to jakiś dziwny dodatek który był dolewany przy kazdej wymianie oleju). Ja mysle go zalac jakims pół (10W40) lub full syntetykiem.

A jaki wy lejecie olej (ewntualnie sewis wam leje) ?

Pozdr.

 

 

Witam!

 

Mam takie same moto, przebieg 23tys. i zamierzam go teraz zalać półsyntetycznym motulem 10w40. Czy robie dobrze??? olej już kupiłem po tym jak po przeczytaniu forum stwierdziłem, że to nie ma znaczenia, przynajmniej podczas normalnego użytkowania. Więc poco przepłacać? Ten oil z przesyłkom kosztował mnie tylko 110zł a syntetyk kosztował by chyba dwa razy tyle.

 

Pytanie co do UBEZPIECZEN w polsce ..

 

Placil juz ktos w tym roku za ubezpierzenie moto .. interesuje mnie ile placicie za Fazerka 600 z roku (okolo 2001) ? ile za OC ile za AC jezeli posiadacie .. ? jakie macie zniżki

... ps .. sorka .. znalazlem w innym dziale .. info co do cen ..

Interesuje mnie dalej czy ubezpieczacie swoje maszyny ??

 

 

Ja dokładnie nie wiem - jeżdże jeszcze na ubezpieczeniu poprzedniego własciciela, ale jak się dowiadywałem ile by kosztowało pełne AC to dla mnie jako młodego i bez znizek 5tys. zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow FZ6.

Dzis zrobilem traske ok 150km i zauwazylem ze przy zmianie biegow jak wciskam sprzeglo zapala

sie lampka z biegu jalowego(neutral) jak puszczam klamke to gasnie. Tylko nie swieci tak mocno jak przy wlaczeniu na luz. Dzieje sie tak tylko podczas jazdy, na postoju przy wcisnieciu klamki sprzegla nie ma tego zjawiska. Czy ktos z uzytkownikow moze wie o co z tym chodzi???. Nie wiem czy mam sie martwic czy moze to jest normalne zjawisko w tym modelu??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...