Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym to spalania 5l nie udało mi się jeszcze osiągnąć. Na pełnym do rezerwy zrobiłem niecałe 200km -czy to normalne???

Gratuluję jeszcze raz :)

Ja wyjeździłem cały bak z rezerwą i zrobiłem 340km przy takiej spokojnej jeździe po okolicy z prędkościami ok. 110km/h... :bigrazz:

Średnio to pali mi ok. 5L może 5,5L :(

Chociaż wczoraj na A2 jak jechałem za Audi S6 to przy ponad 240km/h paliwo ubywało w strasznym tempie :D

Chwila moment i jedna kreska na poziomie paliwa mniej :(

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze spalanie - skad ja to znam.... uwirzyc nie moglem ze moj fazer przy mega lagodnej jezdzie palil 6.2 a jak odkrecalem to nawet do 7 dochodzil... a chlopaki tu na forum pisza 5 - 5.5... byli nawet twardziele co 4.5 spalili...a mi najmniej 6.2 nie wierzylem do poki moto nie dotankowalem przypadkowo ropa (3l nalalem nim sie skaplem co leje) a nastepnie przeplukalem kilka razy 100oktanowa z shella.... od tego czasu moto pali mi 5 -5.5 .... nie wiem czy to kwestia ropy czy lepszej benzyny - od tamtego czasy caly czas tankuje na shellu ale nie koniecznie 100okt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. byli nawet twardziele co 4.5 spalili...

W drodze do Brna mój się zadowolił 4,6. Liczyłem parę razy bo nie wierzyłem.

W najbliższym czasie mój Fazer idzie pod młotek. Póki będzie pogoda to śmigam, a potem będzie trzeba pomyśleć nad katamaranem. Tako lajf.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was...

W FZ6 mam akumulator pod bakiem, zbliża się zima i trzeba pomyśleć powoli (powoli, bo zamierzam jeździć do pierwszych śniegów) o prostowniku :icon_question:

Jaki polecacie i czy można zrobić tak, że wyprowadzę sobie gdzieś przewody, aby go nonstop nie wyciągać i tak go ładować? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was...

W FZ6 mam akumulator pod bakiem, zbliża się zima i trzeba pomyśleć powoli (powoli, bo zamierzam jeździć do pierwszych śniegów) o prostowniku :)

Jaki polecacie i czy można zrobić tak, że wyprowadzę sobie gdzieś przewody, aby go nonstop nie wyciągać i tak go ładować? ;)

 

 

Na Twoim miejscu w zimie wyciągnąłbym akumulator z motocykla i w razie potrzeby podładował go raz na dwa miesiące. Twój akumulator ze wględu na to, iż jest nowy na pewno przetrzyma do wiosny bez ładowania, o ile masz ogrzewany garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koniec sezonu ... wiec pytanko .. może ktoś zastanawia sie na sprzedarzą fazerka 600 ... ??? roczniki 98-02 w dobrym stanie ?

 

ja dalej sie bujem .. a co lepsze sztuki to mi znikają zprzed nosa ..

 

jak ktoś zainteresowany to pliz info na priv-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koniec sezonu ... wiec pytanko .. może ktoś zastanawia sie na sprzedarzą fazerka 600 ... ??? roczniki 98-02 w dobrym stanie ?

ja dalej sie bujem .. a co lepsze sztuki to mi znikają zprzed nosa ..

jak ktoś zainteresowany to pliz info na priv-a

 

Mój Fazer miał być na jeden sezon, ale tak mi się nim dobrze jeździ, że pomyślę o zmianie motocykla dopiero za rok. Chcę kupić litra...

 

Cały czas wygląda jak na zdjęciach :icon_biggrin:

 

http://www.bikepics.com/members/occult/00fazer/

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koniec sezonu ... wiec pytanko .. może ktoś zastanawia sie na sprzedarzą fazerka 600 ... ??? roczniki 98-02 w dobrym stanie ?

 

ja dalej sie bujem .. a co lepsze sztuki to mi znikają zprzed nosa ..

 

jak ktoś zainteresowany to pliz info na priv-a

 

 

Prawdopodobnie moj pojdzie niedlugo, czas zaczac rozgladac sie za nowym wlascicielem :icon_mrgreen: Na wiosne mam w planach zasiasc na VFR V-TEC-u :icon_rolleyes:

 

Napisze Ci pozniej blizsze info na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Fazer miał być na jeden sezon, ale tak mi się nim dobrze jeździ, że pomyślę o zmianie motocykla dopiero za rok. Chcę kupić litra...

 

Cały czas wygląda cały czas jak na zdjęciach :icon_rolleyes:

 

http://www.bikepics.com/members/occult/00fazer/

 

ooo widze że to twój był w ŚM. Naprawdę piękna sztuka. Jak na takie patrzę to się zastanawiam czemu nie kupiłem starego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój akumulator ze wględu na to, iż jest nowy na pewno przetrzyma do wiosny bez ładowania, o ile masz ogrzewany garaż.

Moto akurat stoi zimą zawsze w takim miejscu gdzie jest ciepło, więc pewnie nic się nie stanie :P

 

B@rtek, a na cholerę masz go wyciągać ? Odkręcasz 2 śrubki, unosisz zbiornik, podłączasz kabelki i ogień (a przy okazji nie rozprogramuje Ci się alarm, jeśli takowy masz).

Alarm dopiero będę kupował, bo mi w salonie dziwnym trafem nie dorzucili :smile:

Zrobię tak jak mówisz tylko powiedzcie jaki prostownik kupić? :biggrin:

W ogóle to jaki my mamy aku?? Wiem, że bez obsługowy, ale żelowy czy zwykły? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Occult

 

masz fazera w zdecydowanie NAJLEPSZYM malowaniu! super! :icon_mrgreen:

Mi się takie najbardziej podoba i właśnie takie malowanie sobie zamówiłem. Większość osób, które spotykam w różnych sytuacjach pyta się mnie czy ten motocykl jest nowy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To malowanie fazerka bardzo ładne, mam podobne :)

Mam pytanko, czy wiecie gdzie dostać oryginalną osłonę łańcucha?

Może ktoś z Was ma do sprzedania albo chciałby się wymienić.

Ja mam taką:

http://photo.livevideo.com/photo/allsize.a...99952E257B0E73B

ale nie podoba mi się i jest zbyt krótka.

 

Jeszcze jedna sprawa, w lusterkach nic nie widać ;), skąd dłuższe ramiona do nich? Czy do starego modelu pasują z FZ6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...