Skocz do zawartości

Silnik WSKi 175 w ramie WSKi 125


radziok16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik bedzie pasowal jak zmienisz mocowania :P Ale ja bym sie martwil o te tylne kolo bo u mnie w wsce 125 te bolce trzymajace zebatke tylna wygiely sie i to dosc znacznie tyle ze mowimy tu o ostrej jezdzie a pomysl sobie ze silnik z wski 4 ma 2x tyle mocy i duzo lepiej sie wkreca na obroty w porownaniu do wski 3. Wiec jak nie masz ramy z 175 to przerob te mocowania i sobie zalatw tylne kolo z wski 175, a najlepiej byloby jakbys rame chociaz na jakies zlomnicy prosta kupil z wski 175 i kolo wtedy nie bedzie zadnych problemow :( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Ja miałem motorynkę z silnikiem od WSK 125. Faktem jest, że nie miała tylnego hamulca, bo łańcuch idzie z innej strony i musiałem przełożyć, ale wszystko da radę zrobić i to naprawdę nie dużym kosztem. A silnik od 175 nie jest na tyle silny żeby pourywać cokolwiek w 125. Nie przesadzajmy...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne koło wsk 175 potrzebuje innego szerszego wahacza:]

 

dokładnie, oh jakie było moje wielkie zdziwienie gdy odkryłem że ośka od 125 jest za któtka do wachacza od 175, do ramy od 175 najlepiej załóż koło od cz350, jest mocne i zebatka ma 52 zęby, co ci daje mocy wiecej, chyba że zależy ci na prędkości i nominalnym wygladzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie czekam na silnik az mi przyjdzie bo niestey zamowilem a zalezy mi na tym zeby w terenie pojezdzic bo tak nie ma do niej papierow a motor skladalem od podstaw szukalem czesci i cos tam poskladalem ale niestety silnik od 125 zaczal nawalac takze go sprzedalem za przyzwoita cene i kupilem od 175 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no wiadomo, wszystko zależy. Jedni mówia, że pada inni, że nie. Ale ja akurat spotkałem sie z dośc dobrymi WSK175 i jednak sie sypnęły skrzynie, tylko w jednej nie. Mam sąsiada, który miał prawie nówke silnik od 175 i wsadził go do ramy od mińska. Chodził mu baardzo długi czas, a jezdził tym moto tylko po terenie, ale do czasu (teraz akurat siedzi w piwnicy i składa silnik-poszła skrzynia). NIe miałem zamiaru sie kłucic czy wsk175 jest awaryjna czy nie. Ogólnie to myśle, żeby nie wypowiadac sie o tym w tym temacie (można załozyć inny), ale zaraz pewnie i tak kazdy będzie krzyczał przez drugiego: "nie jest awaryjna", "jest awaryjna" itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...