Skocz do zawartości

Powypadkowy motor....


mirooosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko czy np. taka F2 CBR która jest po szczale w przód nadaję się do jazdy jeszcze ? lagi zgięte, felga krzywa, chłodnica lekko skrzywiona, kolektor pogięty cały, czacha i lampa rozwalona cała. Czy w takim wypadku rama na 100% jest krzywa ? dodam że silnik bez draśnięcia i na ramie też niema żadnych pęknięć na przodzie ani też żadnych skrzywionych zaczepów z przodu ramy, półki zawieszenia też całe nie skrzywione. Pytam bo jest taka do sprzedania.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem że bałbym się jeździć takim motocyklem i wolałbym nie ryzykować. Wiem że nie którzy jeżdża takimi motocyklami juz po całej kapitalce. Ale mi to nie daje żadnej gwarancji i zabezpieczenia że już nic sie nie stanie.

 

[ Dopisane: 28-10-2005, 10:12 ]

Ja ci powiem że bałbym się jeździć takim motocyklem i wolałbym nie ryzykować. Wiem że nie którzy jeżdża takimi motocyklami juz po całej kapitalce. Ale mi to nie daje żadnej gwarancji i zabezpieczenia że już nic sie nie stanie podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy rama jest krzywa? Nie ma co dedukowac-wez mechanika jakiegos dobrego niech ja ogladnie...nie wiele mozna zrobic-przeciez nie wezmiesz nie przejedziesz sie 100 km/h -i puszczajac kierownice sprawdzisz-bo to nie mozliwe. Jezeli na serio myslisz o tym konkretnym sprzecie to proponuje aby ogladnal go najpierw dobry mechanik.

Piszesz ze lagi zgiete-powinno sie je wymienic. Dokladnie to samo sie tyczy kola...(nie wspominajac juz innych czesci)-takze koszty naprawy beda nie male...przemysl czy sie oplaca? Bo jesli chcesz bezpiecznie to przy zalozeniu ze rama jest w miare-elementy o ktorych wspomnialem musisz wymienic na nowe.

Masz opcje nr. 2-niczego nie wymieniasz na nowe tylko np. lagi prostujesz itd.... i tu juz nie jest bezpiecznie, ale tanio...

Musisz wybrac.

A tak Btw to sobie sprawy nie zdajesz ile jest takich "igielek"-ktore przeszly jeszcze gorsze gleby....a ilu wlascicieli o tym nie wie...

pzdRR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci przy 200km/h pekne... juz nic nie mówie co sie stane... Rób jak chcesz tylko tego nie przedawaj jako nówke bo to tak jak bys sprzedał smierc na kołach która nazywa sie GSX-R

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 12:36 ]

Jak ci przy 200km/h pekne... juz nic nie mówie co sie stane... Rób jak chcesz tylko tego nie przedawaj jako nówke bo to tak jak bys sprzedał smierc na kołach która nazywa sie GSX-R

 

Sorki F2 CBR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co powiem szczerze, że sam kupiłem motor po niegoźnym wypadku też lagi skrzywione lampa do wymiany i dwie owiewki. Kupiłem wszystkie części i po złożeniu okazało sie że coś jest nie tak w rostawie osi brakuje mi 2 cm a rama miała być prosta nie widać nawet zarysowania na ramie ale główka ramy jest lekko skrzywiona. Ja już kupiłem rame z niemiec bezwypadkowa. Wolałem nie ryzykować prostowania. Po szczale zawsze może być coś nie tak. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki motocykl ma naprawdę lekkie uszkodzenia < zgięte lagi, zbite zegary,lampa...> można go pomierzyć a jak ma stalową ramę to można próbować prostowc < w warsztacie A NIE W GARAŻU SIĘ chyba rozumie>

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 18:29 ]

Prawdę mówiac w dalszym ciągu w "POLANDI" jest problem ze zdrowymi sprzętami :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...