Skocz do zawartości

Yz--Cz...


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale w normalnej YZ jak bedzie trzeba coś wymienic to juz troche wiekszy koszt:]

ale ta jest świerzo po remoncie i w miare w niezłym stanie.

 

i co to za silnik co wał był prostowany? :D a jak koleś pisze że nie ma kompresji to wymiana pierścienia dużo mu nie da. trzeba wymienić tłok i zrobić szlif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w normalnej YZ jak bedzie trzeba coś wymienic to juz troche wiekszy koszt:]

ale ta jest świerzo po remoncie i w miare w niezłym stanie.

 

i co to za silnik co wał był prostowany? :D a jak koleś pisze że nie ma kompresji to wymiana pierścienia dużo mu nie da. trzeba wymienić tłok i zrobić szlif.

 

A no moze i masz racje tylko nie wiadomo czy 250ccm to nie za duzo dla grayfoxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widomo, można sprzęta opanować po godzinie, ale sęk w tym, żeby wykorzystac go jak należy (wszystko zależy od przeznaczenia motocykla, czy tor, las, błota, czy szpan).

ja jak wsiadłem na tą YZ to nie mogłem jej opanować a po paru minutach jazdy już tylko sprawiała mi wielką przyjemność z jazdy na gumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Ja takiego starego sprzęta nigdy bym nie kupił. Co jeśli się okarze,że to skarbonka bez dna? Jak miałbym kupić jakiś 20 letni szrot, gdzie każda część jest z innej maszyny, to wolałbym odczekać jeszcze jakiś czas i dozbierać kase. Choć to tylko moje zdanie, myślę,że wielu z Was ma podobne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Ja takiego starego sprzęta nigdy bym nie kupił. Co jeśli się okarze,że to skarbonka bez dna? Jak miałbym kupić jakiś 20 letni szrot, gdzie każda część jest z innej maszyny, to wolałbym odczekać jeszcze jakiś czas i dozbierać kase. Choć to tylko moje zdanie, myślę,że wielu z Was ma podobne. Pozdrawiam.

człowieku jak możesz mówić o motocyklu którego na oczy nie widziałeś? koleś ma 2500zł i chce już jeździć a nie zbierać przez 10 lat z kieszonkowego żeby kupic coś nowszego co i tak może sie okazać jeszcze wiekszą miną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz to z silnikiem CZ.

Pewnie troche czasu zbierales ta gotowke, a wiadomo ze YZ jest wyzylowana i nawet jak jest w dobrym stanie to troche polatasz i bedziesz musial to i owo zmienic a ceny czesci do tak starego wyczyna sa dosc spore. POzatym jak narazie 2 kumpli kupilo starsze crossy po remoncie i kazdy smigal tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...