Skocz do zawartości

R6 kontra BMW w Rabce w ta niedziele


LAMASSU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Byłaby nominacja do Oscara dla kamerzysty gdyby ... nie wymiękł i pokręcił trochę dłużej np. gębę "kierowcy" BMW. Jakiś taki niedosyt czuję :D

Bezapelacyjna nominacja do Oscara za role pierwszoplanową dla motocyklisty. Burak z nacią dla katamaraniarza. Potrójny. Doskonale sfilmowane kompleksy dupka, bez umiejętności, w starym, zjełczałym BMW, którego aby potroić wartość wystarczy zatankować do pełna. Może to był ten z postu -> http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=34356 :)

Przez takich "ambitniaków" przerzedzają nam sie szeregi. Co by było, gdyby za nim jechał wyprzedzony chwilę wcześniej motocykl, który mu odpuścił widząc kretyna ? Starym struclem chciał R6 dorównać ... Trociny zamiast mózgu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no panowie.. jak by nie bylo to auto ma tyle koni ile przecietny scigacz... a jesli to 2,5i to nawet wiecej niz najlepszy bo az 194 :lol:

Gdyby siedzial tam jakis kierowca rajdowy to klucilbym sie czy to auto by nie wzielo takiej maszyny jak R6 na winklu.. no i oczywiscie gdyby zalozyc ze auto jest w 100% sprawne :D Pozdro

 

[ Dopisane: 11-11-2005, 20:57 ]

Ps. musze sie tam kiedys wybrac moja MZ moze wyciagne z 80 na tym winklu choc wcale tak zle nie jedzie na nowej gumie bo stara to byl szok.. az strzelila kiedys.. :-D Nie ma to jak kapec na winklu. Jak sie dorobie czegos wiekszego to bede cwiczyl do upadlego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, 8O

oj "miszcze" kierownicy, jak to fajnie sobie pofantazjować za klawiaturą co by sie zrobiło, a czego nie zrobił koleś od BMW w danej sytuacji :-D

NIC byście nie zrobili, ani wy, ani rajdowi kierowcy ani nawet sam Schumacher :!: Kto był w podobnej sytuacji wie czym piszę.

Żeby dobrze i efektownie pokonać łuk to trzeba go odpowiednio zainicjować i dalej kontrolować. Kiedy auto wpada nagle w poślizg, zwłaszcza przy takiej prędkości jak tu, to nie ma czasu nawet żeby mrugnąć powieką i już się jest w rowie, na drzewie, na drugim aucie, na barierce*, a co dopiero mówić o jakiś kontrach, dodawaniu/ujmowaniu gazu tudzież innym przeciwdziałaniu :!:

Myślę też, że ta biedna dziewczyna nie była wku**iona na kolesia tylko śmiertelnie przerażona i zszokowana zaistniałą sytuacją. Dobrze, że wyszli z tego cało i mam nadzieję, że kierowca auta wyciągnie wnioski z odebranej lekcji.

 

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by było, gdyby za nim jechał wyprzedzony chwilę wcześniej motocykl, który mu odpuścił widząc kretyna

 

Heh.. nic by nie bylo....

Jechalem za nim. Co prawda mnie nie wyprzedzil ale ja go gonilem...

Jak tylko zobaczylem ze muw tej 520 dupa ucieka to juz wiedzialem ze nie da rady... i sobie spokojnie patrzylem co sie dzieje.

 

Gosc zrobil podstawowy blad.... bo nawet jak jego 2.0 nie daloby rady go wyciagnac bokiem... to gdyby nie zaczal hamowac w poczatkowej fazie poslizgu, a tylko kontre zalozyl.. to moze dal by rade.

A tak, to przod "przytrzymal" tyl, ktory odciazony przez hamowanie z jeszcze wiekszym momentem polecial sobie gdzie mu fizyka kazala.

 

Tytul filmu taki a nie inny bo chyba najlepiej pasuje.. tak mi sie wydawalo przynajmniej. A krotki bo kamerzysta nic wiecej w temacie BMW nie nakrecil, bo spadł z motocykla na ktorym stal.

 

I jescze chcialem przestrzec wszystkich ktorzy nie mieli okazji jeszcze jechac tamta droga.... te zakrety sa naprawde niebezpieczne dla kogos kto tamtedy nie jechal. Dwa pasy kusza do szybszej jazdy... a niestety niektore z tych zakretow sa wyprofilowane tak ze w szczycie zakretu trzeba je niezle "dolozyc" bo sie zaciesniaja. Szczegolnie wlasnie ta najostrzejsza patelnia w góre. Juz myslisz ze ja przejechales, a tu lewa barierka mowi ci: "dziendobry jak sie masz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo spadł z motocykla na ktorym stal.

 

:lol: to mnie rozwaliło :mrgreen:

 

 

oj "miszcze" kierownicy, jak to fajnie sobie pofantazjować za klawiaturą co by sie zrobiło, a czego nie zrobił koleś od BMW w danej sytuacji Very Happy

 

w need for speeda chyba nie grałeś, że masz takie przyziemne podejście do sprawy :mrgreen: każdy kto grał w ww gre, wie, że auto da się wyprowadzić z takiego poślizgu jaki był przedstawiony na filmie [nawet po uderzeniu w barierke jeszcze mozna bylo duzo zrobic]

:)

 

dżołk jakby kto nie zauważył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A krotki bo kamerzysta nic wiecej w temacie BMW nie nakrecil' date=' bo spadł z motocykla na ktorym stal.[/quote'] a tego to nie widzialem

:-D chyba jechalem jeszcze za toba :)

te zakrety sa naprawde niebezpieczne dla kogos kto tamtedy nie jechal. Dwa pasy kusza do szybszej jazdy... a niestety niektore z tych zakretow sa wyprofilowane tak ze w szczycie zakretu trzeba je niezle "dolozyc" bo sie zaciesniaja. Szczegolnie wlasnie ta najostrzejsza patelnia w góre. Juz myslisz ze ja przejechales' date=' a tu lewa barierka mowi ci: "dziendobry jak sie masz"[/quote'] wczesniej czy pozniej kazdy tam wylozy bo treningi zachecaja do coraz wiekszych predkosci .Mam nadzieje ze bedzie bezbolesnie.

:? :? :? :? :? :? :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w need for speeda chyba nie grałeś, że masz takie przyziemne podejście do sprawy  :mrgreen:   każdy kto grał w ww gre, wie, że auto da się wyprowadzić z takiego poślizgu jaki był przedstawiony na filmie [nawet po uderzeniu w barierke jeszcze mozna bylo duzo zrobic]

:D

 

dżołk jakby kto nie zauważył :D

 

Nie grałem, ale mam bardzo przyziemne podejście bo dwa razy leżałem na boku w rowie przez poślizg :D

Dlatego wiem, że jeśli przy większej prędkości tył zaczyna wyprzedzać przód to już nikt nic nie jest w stanie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wiem, że jeśli przy większej prędkości tył zaczyna wyprzedzać przód to już nikt nic nie jest w stanie zrobić

 

 

Mozna zrobic i to duzo.... kwestia odwagi i mozliwosci samochodu..

Przyklad tutaj: http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/filip/BMW_drift.wmv

 

a jesli juz tak calkiem offtopicznie jest to jeszcze w kwesti odwagi polecam ogladnac arabskich driverow...

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/filip/1.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic i to duzo.... kwestia odwagi i mozliwosci samochodu..

Przyklad tutaj: http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/filip/BMW_drift.wmv

 

No właśnie na tym filmie pokazane jest to o czym pisałem w poprzednim poście, poślizg został odpowiednio zainicjowany i potem kontrolowany tak by mógł odbyć się po swojej trajektorii. Nie było tu nic z przypadkowości :!:

 

 

a jesli juz tak calkiem offtopicznie jest to jeszcze w kwesti odwagi polecam ogladnac arabskich driverow...http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/filip/1.wmv

 

a ten akurat filmik to akurat nic efektownego jeśli chodzi o technikę. Opóźniając kontrę można wprowadzić auto w kołysanie się z jednej na drugą stronę. Ale fakt faktem, odważni to oni są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...