Skocz do zawartości

STUNT DAYS VOL.2 - POLSKI FILM -TRAILER DVD


FiOdoRr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra film. Ciekawe kiedy ukaże się na DVD oby jak najszybciej

Naprawdę spoko film i o wiele lepszy od amerykańskich. :banghead:

 

[ Dopisane: 31-10-2005, 11:52 ]

Z tą muzyką to zgadzam się z bekriss-em niech zostawią dzwięki sprzetów będzie o wiele lepiej ;)

 

[ Dopisane: 31-10-2005, 11:52 ]

Z tą muzyką to zgadzam się z bekriss-em niech zostawią dzwięki sprzetów będzie owiele lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko był trailer w całym filmie bedzie słychac jak gadają motory i guma sie pali

no już nie moge się doczekać pełnej wersji na DVD (robota pierwsza klasa !!! ) , jak dla mnie muza nie mogła być lepsza. Dajcie znać jak tylko ukaże się wersja na DVD. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZNADZIEJA! jak wogole mozna tak jezdzic na jednym kole! przeciez to niebezpieczne! TAKA JAZDA WYDAJECIE NAM PRAWDZIWYM MOTOCYKLISTA OPINIE BANDYTOW!!!!! ZERO ROZUMU I BRAK WYOBRAZNI.

 

zalozylibyscie chociaz nasze forumowe kamizelki to by was bylo lepiej widac przynajmniej

 

rozwaliłem mnie z tym co naopisałem

:-D :-D pzdr Jaro

 

[ Dopisane: 14 ]

BEZNADZIEJA! jak wogole mozna tak jezdzic na jednym kole! przeciez to niebezpieczne! TAKA JAZDA WYDAJECIE NAM PRAWDZIWYM MOTOCYKLISTA OPINIE BANDYTOW!!!!! ZERO ROZUMU I BRAK WYOBRAZNI.

 

zalozylibyscie chociaz nasze forumowe kamizelki to by was bylo lepiej widac przynajmniej

 

ale odnosnie czego to napisałeś ... bo nie rozumiem... :? strugamy kozaczka?? - podlatuje mi to dziecinadą....

Wiesz, jak ma sie 15 lat ,to wydaje sie ze "caly swiat lezy u twych stop" :-D :lol:

 

jak wogole mozesz sie wypowiadac, nie widzisz co oni robia? przeciez to tak jak sie jedzie na jedynm kole to mozna sie wywrocic i narobic biedy.

przeciez to jest niezgodne z prawem. w przepisach jest wyraznie napisane ze oba kola maja byc na ziemi, nogi na podnozkach i przynajmniej jedna reka na kierownicy.

a w tym filmie promujacym zlo jedzie gosc i nie ma nog na podnozkach jedzie na jednym kole i trzyma sie tylko jedna reka. lamie przepisy ruchu drogowego

 

 

Ja tutaj nie wyrabiam :):D:D :-D ładne poczucie humoru:D

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILM JEST PIERWSZ KLASA . Podkład idealnie komponuje się z obrazem. Podkład jeśli chodzi o mnie też jest świetny. Jak tylko wyjdzie płyta z filmem (w którym mam nadzieje bedzie wiecej takich kawałków) to ja kupuje. Film ogladam przynajmniej raz dziennie, mimo, ze totalnie nie interesuja mnie plastiki. Z reguły te filmy nudziły mi sie po 5-10 minutach ale ten jest >>ZAJEBISTY<< czekam na wiecej.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na początku stycznia planowana jest oficjalna premiera- pierwszy publiczny pokaz dla osób wystepujących w filmie i blisko związanych z tematem (i oczywiście imprezka z tej okazji :evil: ) także w połowie stycznia(ewentualnie w drugiej połowie) będzie już jasne na jakich zasadach odbędzie sie dystrybucja filmu...

 

Napewno będzie info... jak nawet Fiodor zapomni to ja przypomne...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej Spidi, a tak w temacie... Mozesz jakos "wplynac" na chlopakow, zeby wystawili SD1 na jakis normalny (czytaj: dzialajacy) serwer? Bo domena stuntpoland lezy i kwiczy od paru dni, a ja czekalem na ten film juz od dawna i dupa - nie mozna go zassac. Jak cos to miejsce na jakim serwerku moze by sie udalo zalatwic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer na którym jest(będzie) stuntpoland napewno spokojnie to udźwignie ale Seba(gość który jest głównym kierownikiem i sponsorem całego zamieszania) już dwa tygodnie walczy nad uporządkowaniem wszystkiego, wszystko jest czyszczone, przenoszone i z tąd cała zamaracha...

Niestety forum dawców(obecnie stuntpoland) i sama strona stuntpoland jest w obecnej chwili tak moco oblegana że wszystko wymaga zmian ale cierpliwości- myśle że w tym tygodniu wszytsko powinno ruszyć.

 

SD I które jest w necie waży 350MB więc ciężko jest znaleźć miejsce gdzie to można umieścić i które wytrzyma liczbe chętnych do zassania...

 

Nie mam pomysł jak moge wam pomóc. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety forum dawców(obecnie stuntpoland) i sama strona stuntpoland jest w obecnej chwili tak moco oblegana że wszystko wymaga zmian ale cierpliwości- myśle że w tym tygodniu wszytsko powinno ruszyć.

No no, zdazylem sie zorientowac :evil:

SD I które jest w necie waży 350MB więc ciężko jest znaleźć miejsce gdzie to można umieścić i które wytrzyma liczbe chętnych do zassania...

Sek w tym, ze miejsce na serwerze to by sie w sumie nawet znalazlo, i to takim w miare stabilnym (choc tez bez gwarancji) - to samo miejsce, skad wiara ciagnie np. Jednoslad i gdzie wczesniej wystawlismy trailer SD2. Wiec jakby co to raczej nie bylo by z tym problemu, tylko najapierw trzeba w ogole miec ten film do udostepnienia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film ja mam i mógłbym udostepnić tylko że problem jest tego rodzaju mam nie za szybki net a jutro rano wyjeżdżam na tydzień... :roll:

 

Wziąłem urolop i jade do Biłgoraja na 3-4dni(a potem na kolejne kilka dni na sylwestra...) na premiere innej polskiej produkcji- pierwszy film DVD zrobiony przez jedną z ekip-Street Terror Crew... zawiera materiał z bielawy, ryk, krakowa, kilka innych ekip tutaj macie trailer http://www.ordifreestyle.com/filmy/stctrailer.wmv

tutaj okładeczka

http://img410.imageshack.us/img410/7900/ok...dkaforum9vd.jpg

 

film będzie kosztował prawdopodobnie około 25zł plus koszt wysyłki- dosteny będzie po nowym roku(pierwszy lub drugi tydzień stycznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film ja mam i mógłbym udostepnić tylko że problem jest tego rodzaju mam nie za szybki net a jutro rano wyjeżdżam na tydzień... :roll:

Dasz rade jeszcze zgrac na CD i podeslac poczta? Potem sie bedzie dalej myslec :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD I które jest w necie waży 350MB więc ciężko jest znaleźć miejsce gdzie to można umieścić i które wytrzyma liczbe chętnych do zassania...

Taaaa..... gdzie można zassać (lub będzie można i kiedy) pełną wersje SD I ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD I które jest w necie waży 350MB więc ciężko jest znaleźć miejsce gdzie to można umieścić i które wytrzyma liczbe chętnych do zassania...

Taaaa..... gdzie można zassać (lub będzie można i kiedy) pełną wersje SD I ???

na www.stuntpoland.com jak tylko zacznie działać znowu(lada dzień, może nawet za pare godzin) bo od tygodnia jest już tam na serwerze i chyba nawet troche ludzi zdążyło zassać...

 

Taki gwiazdkowy prezent od Fiodorra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...