Skocz do zawartości

Pytanie do ksiegowego - pit PCC1


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko..

 

Wypelnilem prawie caly pit PCC1 ,prawie caly bo zastanwiam sie co wpisac w miejsce "Numer Identyfikacji Podatkowej". Nie mam jeszcze 18 lat wiec nie mam takze NIP-u. Co tam wpisac??

 

I jeszcz jedno. W picie jest pyatnie: "Czy jeden z podatnikow jest zwolniony od podatku?". Jak kazdy wie w umowie k/s napisane jest ze wszystkie koszty czynnosci cywilnoprawnych ponosi kupujacy. Rozumiem ze mam zaznaczyc odpowiedz "tak, jest zwolniony" i tym samym ja pokrywam wszystkie koszty tychze czynnosci.

 

PS.Pierwszy raz robie cos takiego i nie za bardzo sie orientuje.

Za wszelka pomoc dzieki!

 

Pozdrawiam Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem ,ze moto kupje sobie za wlasna kase i tak tez zrobilem, wiec nie widze powodu dla ktorego moi starzy mogliby sobie, kiedys tam, roscic prawa do mojego moto. W zyciu to jest tak : nigdy nic nie wiadomo ,najlepiej liczyc na samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem z byłym właścicielem umowę na równiutkie 1000 zeta (no ale w sumie to MZtka może byc tyle warta ;))... myślałem że muszę coś podpisać czy coś - a urzędniczka spojrzała na umowę i odesłała mnie prosto do urzędu komunikacji :( To jest kolejny plus tanich sprzetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad3k-najprostsze rozwiązanie to złożyć podanie o nip

ja swój dostałem w wieku 16lat jak pierwszy raz poszedłem do jakiejś tam roboty sezonowej-był później potrzebny do rozliczenia się z fiskusem abym dostał zwrot podatku

na pewno w niedługom czasie przyda Ci się znowu więc zgłoś się po niego od razu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff !! Zadzwonilem wlasnie do US i powiedzieli zeby nic tam nie wpisywac tylko przy skladaniu pitu musze wystapic o NIP i to zaswiadczenie ,ze wystapilem o nip zostanie dolaczone do PCC1. Powiedziala ,ze z tym nie ma najmniejszego problemu. Dzieki wszystkim za informacje.

 

Pozdrawiam Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...