Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eee ... no Astarte ! Ty mi Perfektu z Milano nie łącz ... Profanie !!!
przez całą drogę będziemy słuchać: "Jesteś szalona... mówię ci..."

a o tym' date=' że dziś " zapoznałem piękną Twoją twarz ... łoooooo O ! O ! " to nie ?[/quote']

Pało jest też taki zajebisty zespół disco z pola "Perfekt" czy jak się to tam pisze :lol: (a może jakiś inny Bayer-Full :twisted: ).

 

Może być jeszcze: "Straciłaś cnotę, bo co... bo bardzo tego chciałaś... straciłaś cnotę i co... i już nie będziesz miała" Normalnie szlagier...

 

ps. Bielsko przeprasza PGR-a za spam :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy qrwa za bzdury tu wypisujecie 8O

Jakieś Milano - Boysi - czy Was juz do końca popier....ło :?: :twisted:

U mnie w aucie słucha się tylko i wyłącznie radia Ma-ryja.

Kto chce ze mną jechać musi koniecznie zapodać sobie moherowy berecik i różaniec :mrgreen: :P 8)

Oczywiście po drodze do PGR-owiska, obowiązkowa spowiedź u Świętej Katarzyny :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mishel (podobno się zgłosił na ochotnika)

coś widze' date=' żę zostałem wybrany jako ochotnik... Takie życie...

Oczywiście po drodze do PGR-owiska' date=' obowiązkowa spowiedź u Świętej Katarzyny [/quote']

u Kataryny, to możliwe, bo święta to raczej nie jesteś:D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by obowiązkowym strojem na imprezie był moherowy beret. Bez "bereta" nie ma wstępu

 

Kurna ale zajebisty pomysł. No jasne, PGR pamiętaj obowiązkowe wyposażenie zlotowicza (zjebowicza) sprawdzane przy wejściu to flaszka i beret :D

Amazonka możesz swoją burczaną czapkę-uszatkę wywalić bo inaczej nie wjedziesz na impre :mrgreen:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astarte pało kalendarza nimosz 7-8 to pirsy weekend nowego roku' date=' czyli SOBOTA-NIEDZIELA[/quote']

No i szlag wszystko trafił ... Wyjazd JUŻ W PIĄTEK !!!!!!!! czyli 6 I w godzinach popołudniowych. Może się uda załatwić jednak busa na 9 osób bez dodatkowych kosztów (wyszło jakoś samo wczoraj :D ) Wtedy transport w obie strony by wyszedło po jakieś 20 zł. Jeśli nie to śmigamy w dwa auta, jak było ustalone.

I jeszcze pytanie do motocyklistek - która umie dziergać na drutach moherowe berety ? I gdzie się kupuje włóczkę na berety ? Pomysł przedni. Ja chcę fotki w berecie i z flaszką w ręku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by obowiązkowym strojem na imprezie był moherowy beret. Bez "bereta" nie ma wstępu

 

Hehe ja juz od dwoch dni montuje moja czapencje :D Takiego mohera swiat nie widzial :twisted:

 

:laughing: :laughing: :laughing: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazonka możesz swoją burczaną czapkę-uszatkę wywalić bo inaczej nie wjedziesz na impre :mrgreen:

 

Nie ma takiej możliwości :twisted: :D Ale mogę przyjechać z moją drugą połową (tą % oczywiście :laughing: )

 

Pozdr

burek tylko nie Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

pozdrowionka

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że dostanę z pracy busa 8 osobowego 8) w celu wykorzystania go do niecnych celów :mrgreen: tzn. przewiezienia zwłok do PGR-owiska.

Także będziecie mogli sobie :arrow: :D :split: :mrgreen: po drodze.

Niestety miejsc jest tylko 8 ale może Jerry też się wybierze i pojedzie swoim autem :D także wziąłby ze sobą 4 osoby.

 

Acha Adu też będzie ale nie ma na razie kompa i nie ma jak się dopisać więc bardzo proszę w imieniu Adu o dopisanie Jej do listy :P

Kolejna pijaczka :arrow: :D

 

Jak ja bym chciała aby pojechał Michał Kaczmar :rolleyes2: , przynajmniej miałabym z kim pogadać :P a tak znów będę musiała słuchać ciągłych bełkotów ;) :mrgreen:

 

[ Dopisane: 15-12-2005, 12:45 ]

dziergać

Dziergać to żadna nie potrafi :D ale za to jak piknie dziargają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wydzierga ma mocherze logo 4um?

Browarny chcesz mieć proces za profanację wytoczony przez ojca Borowika ? :mrgreen: Nie - ten pomysł mi się nie podoba. Beret tak, ale bez logo szatańskiego związku popieprzonych motonitów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...