Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właścicielce pensjonatu PGR powiedział, że przyjeżdżają bardzo sympatyczni studenci na imprezę szachową :mrgreen: ;) :split: :arrow: ;)

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 10:58 ]

Zapomniałam dodać, że bardzo spokojni :mrgreen:

W razie czego na przywitanie z właścicielką - Burka i Astarte zamknie się w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem jedno... Będziemy tam ostatni raz i to nie jest wróżba tylko wynikające ze zlotowego doświadczenia i obadania listy uczestników wnioski...

 

Jesli pojedziemy PKP to szczerze wątpie, że w Katowicach przesiądziemy się do odpowiedniego pociągu... :) Ale zawsze można popić gdzieś koło Przemyśla :mrgreen:

Jeśli pojedziemy BUS-em to trzeba na miejscu zamowic kogoś kto będzie wyciągał zwłoki.

Jeśli pojedziemy Tolodzikiem i Asraką II to będzie dówch kierowców któzy będą we dwójke po kolei wyciągać zwłoki.

 

Tak czy siak łojmy w trupa byleby tylko beretów nie pogubić bo pani właścicielka jest uprzedzona ze to zjazd moherów i bez beretki jest zobowiązana nie wpuszczać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo kciał powiedzieć, że zapomnieliście chopki o wysłanniku Radia MaRyja na zlocie (proszę o uwzględnienie go w liście)!

 

Jak wróce, zdam relacje o. Rydzykowi z tego czy bawiliśmy się w duchu poszanowania jego wytycznych do organizowania zlotów motoświrusów!

 

Moher, flaszka i do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ...pięknie jeszcze jeden z Wrocka ... autokar trza załatwiać ... chyba, że ... Mi ... Mi... Mi .... Mishelku- Słoneczko, a jak tam Twój status własności ... tego bordo-buraczkowego cudeńka ? :mrgreen: Nie powiemy nikomu ... wiesz co Dziadzia ma na myśli ? Jesteś trzeci niepijący !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego na przywitanie z właścicielką - Burka i Astarte zamknie się w bagażniku :)

Ale my będziemy grzeczne... (jak zawsze :twisted: ) zobowiązuję sie do dotrzymania kroku moherowej bandzie, do spokojnego spędzenia pierwszego tygodnia nowego roku, do miłej i kulturalnej zabawy, do niezapomnianych przeżyć z groopą południe (południowy-zachód), do picia w wystarczających ilościach i do oszczędzania sił na Rybnik Spring Party ;) (to ostatnie będzie trudne :? w ogóle każdy punkt będzie trudny).

 

Ładne mam postanowienia noworoczne ;) (sama jestem z siebie dumna).

 

ps. a co do autokaru... to nie jest głupi pomysł. Jedzie 14 osób, można by wynając jakiegoś busa na taką ilośc. Ciekawe tylko ile to wyjdzie na osobę.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego na przywitanie z właścicielką - Burka i Astarte zamknie się w bagażniku :)

Ale my będziemy grzeczne... (jak zawsze :twisted: )

 

Astarte, dokładnie tak jak napisałaś :twisted: :lol:

A te postanowienia to dobre, już widzę jak Ci się je udaje w życie wprowadzić :lol:

 

Jak tak czytam Wasze plany na transport to się zastanawiam czy będziecie jeszcze w stanie mnie rozpoznać jak do Goorki dojedziecie :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego ryja to nima nawet w Laponii Burek spoko damy rade z tym nie bedzie problemu (no dobra ryj jak ryj ale wystarczy ze sie zasmiejesz lub rozpoznasz astarte w tlumie i juz wiadome jaki bedzie tekst... Do piwa!! czy jakos tak :?: :? :arrow: :) :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiadome jaki bedzie tekst... Do piwa!!

Chłopie ty już nie przesadzaj... przeca my tam nie jedziemy pić :? Tylko ukulturalniać się w towarzystwie światłych i uczonych osób' date=' które już nie jedno w życiu widziały i oświecą nas swoją mądrością życiową :twisted:

 

No dobra... może kropelkę sobie chlapniemy :oops:

 

ps. a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego na święta, to specjalnie dla was dziewczyny: http://www.pooh.priv.pl/tmp/mikolaj.gif

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...