Skocz do zawartości

Wawa-za 30 min. -pogoda suuuuper


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Objechałem prawie cały Zalew Zegrzyński

 

:lapagora: Ja w tamtym tygodniu zaliczyłem podobną traskę, w Wierzbicy za Serockiem w prawo na most i do Kani Polskiej nad Bugiem. Miedzy Wierzbicą a byłym ursusoskim ośrodkiem w Popowie jest piękna droga - około 3 km równego prostego asfaltu w lesie - miodzio 8)

 

 

Zobaczymy co dzień jutrzejszy przyniesie

 

Polecam traskę w drugim kierunku np. do Żelazowej Woli, a wrócic przez Kazuń (w Lesznie w lewo jadąc od strony Kampinosu) i na gdańskiej odmulić maszynkę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałem prawie cały Zalew Zegrzyński.Miodzio było :!:

 

Zainspirowany Twoją trasą zrobiłem dzisiaj podobną. Warszawa -> Nieporęt -> Serock -> Wyszków -> Brok -> Łochów -> Kamieńczyk -> Wyszków -> (przez Radzymin) Warszawa. Razem z małym kręceniem się po Wyszkowie wyszło 220 km :). Ładna droga była od za Serockiem do Wyszkowa i jeszcze ładniejsza od trasy na Ostrów Mazowiecki do Broku. Ta druga jest nowiutka, czysta i mały na niej ruch. W Broku miałem nadzieję zjeść rybę w smażalni reklamowanej kiedyś przez Olsena, ale niestety działa ona tylko w wakacje :). Koło Kamieńczyka trafiło się kilka fajnych zakrętów :twisted:.

 

Ogólnie - fajnie taką traskę zrobić, jeszcze jest ładnie i trzeba naładować akumulatory przed zimą. Niestety czuje się już, że jest zimno. Marzły mi dłonie, a motocykl wyraźnie gorzej hamował (ze 3 razy prawie komuś w tyłek wjechałem, opony piszczały ale średnio hamowały).

 

ps. jak zwykle wyszedł spontan, chciałem zrobić max 100km :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasza zakup lepsze rękawice bo sezon jeszcze się nie zakończył.

 

Rzeczywiście, dzisiaj pożyczyłem od koleżanki takie bardziej ciepłe i.. problemu nie ma (chociaż dzisiaj było jeszcze cieplej niż wczoraj). Tak więc odszczekuję co napisałem o rękach :).

 

Psuje mi to trochę koncepcję, bo chciałem już wymienić olej, moto umyć i schować na zimę, a tu wygląda na to, że trzeba będzie latać dalej.. jak mus to mus ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...