Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

byłem w posiadaniu mt-ka i było ok. a może 30l . to są uroki tego moto. ideałów nie ma.

 

Dokładnie się z Tobą zgadzam: taka uroda. Ale przecież nie ma kobiet jednocześnie ładnych i dobrze gotujących :) :) :)

 

Ja dość dużo robię bardzo długich tras - kilka tankowań. Kolesie, z którymi jeżdżę już się przyzwyczaili, że co max 200 km trza robić postój, bo muszę zalać wachy. Można sobie pogadać, zapalić (jak ktoś wciąga dym) ...

Najdłuższy odcinek jaki przejchałem na zbiorniku do chwili zapalenia się kontrolki to 240 km, a najkrótszy to chyba coś około 160 km.

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie , kupilem filtr k&h i nie wiem czy juz jest nasmarowany i gotowy do uzycia ?? Czy musze popsikac go calego , dodam ze folia w ktora jest zapakowany przykleja sie do filtra tak jak by byl juz nasaczony roznymi specyfikami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie , kupilem filtr k&h i nie wiem czy juz jest nasmarowany i gotowy do uzycia ?? Czy musze popsikac go calego , dodam ze folia w ktora jest zapakowany przykleja sie do filtra tak jak by byl juz nasaczony roznymi specyfikami .

 

Nasycony, wkładaj w płuca MT-ka. Dodam, że trzeba MOCNO go wcisnąć w tą szczelinę, która tam jest w airbox-ie. Jak wciskałem to używałem takiej siły, że bałem się, że coś niedobrego zmajstruję :) :)

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się , wymieniłem filterek powietrza na K&H po wierciłem troszkę Airboxa , teraz dopiero ssie :biggrin: aż miło posłuchać , jak zagadał to i zagadała moja dusza , moje serce ja kurna zagadałem quwa tylko ta pogoda heheh

 

Pozdrawiam wszystkich MTQowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba plastik powlekany czyms co wyglada jak aluminium ale pewny nie jestem. Mam pytanie, chce zrobic tez dziury w Airboxie, a raczej dorobic taka pokrywe z blachy nierdzewnej z dziurami. Myslisz ze nie zrobi to zadnej szkody dla silnika? chodzi mi o jakis kurz czy brud z powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokupiłem dekiel drugi do airboxa i wyciąłem mam chyba nawet oryginalny mi został po sprzedaży ale według mnie nie warto wycinać korzyść znikomabez PC a nawet z nnim też nie bardzo

Edytowane przez mlubon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...