Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

a miałbyś może fotki albo opisałbyś mi jak wygląda ta cała przeróbka airboxu? :notworthy:

mlubon,znalazłem Twojego sprzeta na polskiej jezdzie,i musze przyznac,że jest naprawde ciekawy,pełen szacun i myśle,że mieli byśmy wspólny temat do pogadania :buttrock:

 

a i znalazłem fotki i opis jak przerobic airboxa,prosta sprawa i nie wiem za co tyle kasy wołają na ebayu,sam to zrobie i zobaczymy na wiosne czy to naprawde coś daje

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie możesz wyciąć samemu większy wlot :biggrin:

wszystkie zmiany to worek bez dna by go zrobić tak jak planowałem to trzeba włożyć ok 60 tyś zł

tak przy okazji chętnie mogę mojego sprzedać myślę że nadszedł czas na zmiany

 

tu są troszkę nowsze zdjęcia

http://www.bikepics.com/members/mlubon/05mt01/

bo nie mam bardziej aktualnych i nie wszystkie klamoty jeszcze założyłem w sezonie a teraz zimą nie mam czasu może wiosną się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten kufer to powinni cię zabić co najmniej...

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje mlubon,MT to worek bez dna,a wszystkie gadzety są masakrycznie drogie,ja dzisiaz zmieniałem właśnie łozyska w główce ramy,klocki hamulcowe i nowe przednie tarcze hamulcowe bo stare sie pogieły chyba przez przegrzanie bo innych pomysłów niemam,założyłem nowe oryginalne tarcze z yamahy i zastanawia mnie to,że one też mają luz wzdłóżny na nitach,i jak bujam moto na przednim hamulcu to słychac delikatne stuki,czy ty też tak masz,i czy może ktoś sie już spotkał z czyms takim przy całkiem nowych tarczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten kufer to powinni cię zabić co najmniej...

 

zakładam go sporadycznie może 2 razy do roku czasami trzeba się jakoś zapakować bo z reklamówką ciężko gnać na Chorwację w dwie osoby a na żywo wygląda znacznie lepiej niż na fotkach zresztą każdy ma swoje zdanie sadze że i każdy jak jedzie dalej to szuka jakiegoś sposobu na zapakowanie gratów

 

minimalny luz to normalna sprawa przecież mówią na nie pływające jeśli nie chcesz luzów załóż jakieś customowe bądź daj do wycięcia wodą widziałem jak chłopaki robią swoje wzory i dają do wycięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam


11 Lipca 2010 roku stałem się szczęśliwym posiadaczem MT-01 :crossy: i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Sprzęt jest naprawdę ciekawy co do odgłosu silnika to znany wszystkim z forum Edzio musi się nim zająć i przerobić troszkę wydechy tym bardziej, że jak dla studenta to trochę dużo wydać 4000 na jakieś akcesoryjne końcówki :) W pierwszym tygodniu jak kupiłem motocykl trasa rzędu 500km w ciągu dnia to był standard spalanie wyniosło nieco ponad 6 litrów a pasażerka była o wiele bardziej "żywa" niż po 100 km przejażdżce wcześniejszym motocyklem (Yamaha XVS 650 Drag Star). Mnie tylko troszkę bolały nadgarstki ale się już przyzwyczaiłem. Co do kolegi z kufrem to powiem Ci że sprawa jest naprawdę rewelacyjna :notworthy: na przyszły sezon też muszę sobie coś takiego sprawić. Jak na razie dorobiłem się tylko niezbyt pakownej torby na zbiornik i bocznych toreb tekstylnych zwanych sakwami ale dzięki nim mogę już myśleć o spakowaniu jakiegoś kombi przeciwdeszczowego i kosmetyczki dla kobiety :)
Mam nadzieje że jakieś spotkanie w przyszłym sezonie jednak wypali. Pozdrawiam Dominik

Edytowane przez piszmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego MTmaniaka :clap: jest nas coraz więcej i chciałbym abyśmy kiedyś załozyli taki klub jak są np w niemczech,bo MT to motor wyjatkowy i można go pokochac na całego,ja moim śmigam dwa lata i innego juz nie chce :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego MTmaniaka :clap: jest nas coraz więcej i chciałbym abyśmy kiedyś załozyli taki klub jak są np w niemczech,bo MT to motor wyjatkowy i można go pokochac na całego,ja moim śmigam dwa lata i innego juz nie chce :crossy:

ja też innego nie chcę. kupiłem w tamtymm sezonie i polatam ...i to długo. MIUT pod tyłkiem . to już moja 7 kobyłka ale nie chce innego( no chyba że triumph rocket 3 w wieku 60 lat)

rezebrałem swojego do malawania,przetykania wydechów, kupiłem owiewę stage 0( mt-0s) i mam nadzieję że na wiosnę w Szczecinie półki pospadają :buttrock: ---a co do spotkania mt-01Polska ...czemu nie....poślinimy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośne wydechy w MT to podstawa :buttrock: a na jaki kolor malujesz sprzęta?

czarny mat-- osłony lag, łańcucha+symetrycznie druga strona,trójkąty między cylindrami,owa owiewka(jest srebrna),osłona pod silnikiem, do tego białe kierunki i renowacja karbonu("wloty"powietrza i osłona zbiornika).aA oryginalny ciemny fiolet na zbiorniku i przednim błotniku zostawiam.aaa i kolanka wydechu taśmą grafitową owijam( porysowane są a oryginalne....majątek.) wydechy na przelot i RYCZĘ na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny mat-- osłony lag, łańcucha+symetrycznie druga strona,trójkąty między cylindrami,owa owiewka(jest srebrna),osłona pod silnikiem, do tego białe kierunki i renowacja karbonu("wloty"powietrza i osłona zbiornika).aA oryginalny ciemny fiolet na zbiorniku i przednim błotniku zostawiam.aaa i kolanka wydechu taśmą grafitową owijam( porysowane są a oryginalne....majątek.) wydechy na przelot i RYCZĘ na wiosnę.

 

 

Mam nadzieję, że wiosną poczynimy jakąś ustawkę w Szczecinie, bo MT01 w życiu na oczy nie widziałem i chciałbym go usłyszeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...