Skocz do zawartości

Jaki wybrać???


Yohnson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany kupnem motoroweru o pojemnosci 50ccm. Jest to mało, mało mocy, wiec chce zrobic tuning na wiekszą pojemnośc 70/80. W jakim motocylku jest to mozliwe bez mniany korbowodu wału sam tłok cylinder głowica itd... jake beda osiągi po tym tuningu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to zrobic praktycznie w kazdym skuterze ale nie wiadomo jak dlugo wytrzyma, ponoc najmocniejsze sa yamahy a najlepsze do tuningu to piaggio zip (nie wiem skad sie wzial taki tekst) nie zebym chwalil swoje ale juz dwoch mechanikow mi to mowilo, dobrze jest wymienic wal na tuningowy ale bez tego tez pojedzisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
mam prawie 190 hehe kolega ma nsr80 to mi sie wydaje ze ciulowo hehe ale mam okazje kupic RS APRILIA za dobrą kase wiec zobacze moze ją kupie i sprzedam hehe... ale raczej zostawie dal siebie a ty masz skuter ?? pozdro 8)

 

No teraz masz Aprilke i co mieścisz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób prawko A 1 i kupuj jakąś 125-ke  :?

 

on ma 13 lat, zostało mu jeszcze 3 lata

 

 

Yohnson przebieraj w enduro - przynajmniej będziesz ludzko wyglądał, a nie jak na zabaweczce - ścig, a przy Twoim wzroście nie na kazdym skuterze będzie Ci wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że gościu coś ściemnia, bo, żeby mieć trzynaście lat i 190 cm to trochę dziwne. Najwyżsi z mojego rocznika (14 lat) mają 182-183cm. No ale mogę się mylić, jeśli tak to sorki. Jeśli należysz do wyższych, to fajny jest Suzuki SMX 50. Koło z przodu 19", z tyłu 18" wygląda jak większy, po odblokowaniu jedzie coś koło 90km/h i ma 8-9 KM. No i nie jest aż taki drogi jak np. Yamaha - nowy kosztuje 9 tys. zł, a rocznik 2002 był na allegro za 4600 zł. Można do niego kupić jeszcze gotowe zestawy tuningowe (cylinder, tłok i reszta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że gościu coś ściemnia, bo, żeby mieć trzynaście lat i 190 cm to trochę dziwne. Najwyżsi z mojego rocznika (14 lat) mają 182-183cm. No ale mogę się mylić, jeśli tak to sorki.

Co ty? teraz młodzież strasznie wysoka rośnie u mojego brata co ma własnie 13 lat są kolesie co dorównują mi ;) a ja mam 188cm :evil:

 

A do tematu to bym wzioł jakies enduro ,chociaz nie znam sie na tym ani mnie to nie kręci ,ale masz 13 lat więc jeszcze sie nalatasz na róznych sprzętach i bedziesz wiedział co chcesz w przyszłości!

Słuchaj się expertów bo oni wiedzą najlepiej! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przeciwny tuningowi :evil: 50 SA DO JAZDY REKRAACYJNEJ A NIE DO WYCZYNOWEJ (chodz sam tego nie przestrzegam ale coz:P) Wiem z zycia ze te tuningi to lipna sprawa , moj kolega ma TZR (nie wiem moze ma akurat pechowa) i ma wlasnie stuningowana . 2 razy mu sie wal urwal (nawet sportowy !) , i 2czy3 razy cylinder zatarl . Ale to jest moje zdanie i zyjemy w wolnym kraju wiec mam prawo do wyrazania opinii :) Dziekuje za uwage ;) Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...