Skocz do zawartości

tm 85...cross..


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67952860

 

Co o tym sądzicie? opłaca sie?

Chciałbym kupic motocykl, na tor, ale ktorym także czasami można by poszaleć w lesie... czy to sie nadaje?

 

Ile to będzie plaić? Jak z tłokiem...ponoc wkreca sie do 15 tyś obrotow czyli chyba dużo pali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard enduro służy do katowania. Totalnego mordowania i szaleństw. A teraz wyobraź sobie że ten motorek służy do tego już od 12 lat. Do czego zmierzam? Ten sprzęt jest prawdopodobnie totalnie za*eb*ny i kropka. A tak pzoa tym to: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=33819

I fakt dużo pali i dużo kasy trzeba w niego wkładać. Podsumowując - daruj sobie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard enduro służy do katowania. Totalnego mordowania i szaleństw. A teraz wyobraź sobie że ten motorek służy do tego już od 12 lat. Do czego zmierzam? Ten motorek jest prawdopodobnie totalnie za*eb*ny i kropka. A tak pzoa tym to: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=33819

Twierdzisz ze przez 12 lat nikt go nie remontowal? Wytlumacz mi, wiec dlaczego po kilkudziesieciu latach CZ'ty nadal jezdza ;)? Nie powiesz chyba ze nie byly katowane? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z ta sztuka akurat jest to trzeba poprostu pojechac i sprawdzic

no dokladnie , gosciu pisze ze po remoncie(zreszta jak kazdy na allegro) i troche dziwne zeby motor remontowac i sprzedawac od razu. No chyba ze koles kupil rozdupconego, wyremontowal i sprzedaje zeby biznes zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. pamietaj jak bedziesz kupowac motor to dokladnie go obejrzyj, od silnika po zawieszenie. Ja np. kupujac motor zapomnialem(to przez emocje) wogole sprawdzic zawieszenie.No i kilka miesiecy pozniej zobaczylem ze sa luzy na zawieszeniu, a to do najtanszych naprawaaaa nie nalezy.No ale czlowiek uczy sie na bledach... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom grayfox dobrze ci pisza ,ale jak mowi moje przyslowie ;) jak sie nie ma kasy trzeba szukac czego straszego a sie chce jezdzic,musisz pojechac posluchac serducha "zbatac skrzynie" dobrze jest zdjac glowice jak mi ktos kiedys napisal -ale na to sie sprzedawca raczej nie zgodzi:/ szukaj szukaj sprzet jest fajny jak na twoj wiek i doasc mocny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard enduro służy do katowania. Totalnego mordowania i szaleństw. A teraz wyobraź sobie że ten motorek służy do tego już od 12 lat. Do czego zmierzam? Ten motorek jest prawdopodobnie totalnie za*eb*ny i kropka. A tak pzoa tym to: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=33819

Twierdzisz ze przez 12 lat nikt go nie remontowal? Wytlumacz mi' date=' wiec dlaczego po kilkudziesieciu latach CZ'ty nadal jezdza :P? Nie powiesz chyba ze nie byly katowane? :mrgreen:[/quote']

 

Ależ nie mówie że nikt go nie naprawiał :) Zauważ tylko że jak sie CZta sypnie (a sypie się mimo remontów, prawda?) to weźmiesz z wiadra nową skrzynie biegów i heja. A jak Ci sie w takim TMie rozsypie skrzynia biegów to co zrobisz? Nie twierdze że nikt go nie remontowal, ale 12 lat to na motocykl do którego nie ma części na rynku wtórnym zdecydowanie za dużo. Fakt - CZty z lat '80 śmigają jak ta lala, ale jakoś Yamahy czy innej Hondy crossowej z tego okresu w stanie idealnym nie widziałem. Zbieg okoliczności? :twisted: ;) Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tm slyszalem nie najlepsza opinie poki jedzie i jest ok to wszystko dobrze ale jak sie zacznie psuc to leci wszystko. znajomy mial tma sprzedal i po 2 tygodniach sie kolesiowi silnik rozsypal. Sam chcialem brac tego tma ale nie mialem na niego tyle kasy (wtedy 4 k ) kupilem dt i bylem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko że jak sie CZta sypnie (a sypie się mimo remontów' date=' prawda?) [/quote']

Nie prawda. Ogólnie rzecz biorąc jesli coś jest nowe (np. skrzynia) to się nie sypie.

 

to weźmiesz z wiadra nową skrzynie biegów i heja

No niestety muszę cię zmartwić. Tych części za darmo nikt nie rozdaje.

Masz w domu wiadro skrzyń do CZ? Jeśli tak to sprzedaj mi parę promocyjnie bo do Dt raczej nie podejdą. Nie opowiadaj takich rzeczy bo to nie prawda. Lucas bierze z wiaderka bo ma to wiadreko (zazdroszcze mu go :) ) i to jeszcze pewnie ze starych zapasów ale znajdź mi drugą osobę która może tak powiedzieć!

 

W tym TMie problem może być taki że nigdzie nie znajdziesz części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...