Skocz do zawartości

Kupno crossa 125-250ccm


rg166
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde skąd wam sie wzieło że niby czterosuwy są takie tanie w utrzymaniu w porównaniu do dwusuwów? już nie wiem ile razy zadałem to pytanie użytkownikom zarówno dwusuwów i czterosuwów, mechanikom, i trenerowi i każdy mówił że wychodzi praktycznie tak samo. Wiadomo że nie co do złotówki koszty są takie same, ale porównywalne. W czterosuwie masz skomplikowany rozrząd a w dwusuwie nie. I to jest główny powód kosztów, poza tym co wy myślicie że tam sie tłoka nie zmienia? owszem zmienia sie rzadziej ale kosztuje 500zł a do dwusuwa 300zł. Korba? 470zł 4T, 350zł 2T. Do tego olej co 1000km czyli bardzo często, i to olej najwyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie mowilem ze nei chodzi o rematy:D a z tego co sie orietuje to oba to sa hard enduro?? a wracajac do mocy to wole miec slabszy motor niz jezdzic na nim od swieta bo za duzo kasy na bezyne nei bede mial jak to zacznie pozerac cale galony ;) jezdze po lasach po torze nie jezdze glownie lasy pola takie tam tereny a budrzet narazie jest mi nieznany ale mysle ze cos kolo 6tys moze cos proponujecie innego w tym przedziale cenowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie mowilem ze nei chodzi o rematy:D a z tego co sie orietuje to oba to sa hard enduro?? a wracajac do mocy to wole miec slabszy motor niz jezdzic na nim od swieta bo za duzo kasy na bezyne nei bede mial jak to zacznie pozerac cale galony jezdze po lasach po torze nie jezdze glownie lasy pola takie tam tereny a budrzet narazie jest mi nieznany ale mysle ze cos kolo 6tys moze cos proponujecie innego w tym przedziale cenowym ?

No i problem rozwiazany ;) . O TE250 za te pieniadze mozesz pomarzyc. Pozatym jak nie masz kasy na benzyne to jestem ciekaw skad wzialbys jednorazowo kase na remont!! ;) Bierz WR'ke125 od Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...