Skocz do zawartości

Co Lepsze- Dt 50 czy Dt 80


cubix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a poza tym co w tym dziwnego,ze moja dt jest z 94r ? Smile

 

no wedlug mnie to jest dziwne, po pierwsze jest to model LC a zdaje mi sie ze zaprzestali go produkowac w 89r jak wprowadzili R, chlodzenie plynem, nie ma tarczy z przodu ale to nie problem i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wedlug mnie to jest dziwne, po pierwsze jest to model LC a zdaje mi sie ze zaprzestali go produkowac w 89r jak wprowadzili R, chlodzenie plynem, nie ma tarczy z przodu ale to nie problem i wiele innych.

Od 89 roku nazywa sie lc2 i ma tarcze z przodu i iny wahacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 89 roku nazywa sie lc2 i ma tarcze z przodu i iny wahacz

 

z tym lc2 to sie jakos tez nie zgodze,bo z tarcza to tylko wersja r byla ale poczatkowo bez chlodzenia ciecza i chyba od 98r zaczeli ja produkowac. A co do wachacza to racja - lc ma inny niz r i takiego juz nie stosuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh każdy co innego gada. tak samo jak z mierzeniem pojemności cylindra.

Średnica cylindra*skok tłoka, ktoś ma jakieś wątpliwości? :)

Jak możesz do bierz DT80. Co z tego że jest ciężka, słabsza niż DT50 po tuningu, jest za to większa i solidniejsza. Teraz jak wsiadłem na DT50 to nie wiedziałem co mam z nogami robić, wydawało mi się że jadę na skuterku. Akurat DT80 zdecydowanie lepiej wspominam pod tym względem, no i miała większy zakres użytecznych obrotów. Nie wspominam już o tym że DT50 bez tuningu nie idzie w ogóle. To moja subiektywna opinia, na DT80 nie jeździłem już pół roku, a po przejażdze na DT50 właściwie chwilę po zejściu z crossa mogę mieć trochę przejaskrawione zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh każdy co innego gada. tak samo jak z mierzeniem pojemności cylindra.

Icea_PL mial taka sama DT i chyba ten sam rocznikm, a co modelu to to ze to MX, jest chyba oczywiste

 

zobacz sobie dzial "Modele Dt" http://www.dt50.prv.pl/ ,a poza tym MX mial okragla owiewke ,nie byl chlodzony ciecza i wydech po prawej stronie mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...