Skocz do zawartości

Kawasaki ZX6R jako pierwszy motor???


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to wszysto to jedno wielkie pierdolenie o szopenie. znasz powiedzenie "wyżej srasz niż dupe masz" ? i taka wlasnie bedzie zx6 na pierwsze moto. stopniowo dojdziesz do celu a nie kozaczenie przed kolesiami ze masz scigacza 600 i jest super. stary szkoda zycia!!! a taki motocykl mimo rozsadku i rozwagi korci zajebiscie zeby mu odkrecic do konca a nie ublizajac ci w tym momencie jestes jeszcze za glupie na to stary. nikt tutaj nie chce dla ciebie zle. uwazam ze gs 500 albo cb 500 to jest max co mozna sobie kupic na pierwsze moto i nikt nie bedzie sie z ciebie smial ale jesli bedzie to nie jest tego warty zeby sie z nim zadawac, tyle w temacie pozdro i zycze udanego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wyżej srasz niż dupe masz" ? i taka wlasnie bedzie zx6 na pierwsze moto

 

co ty stary smucisz, wyluzuj, wiesz ze istnieje cos takiego jak blokady??

jesli komus moto takie jak zx6 sie podoba a nie ma doswiadczenia to musi byc skazany na jakiegos biednego gs-a??moze rownie dobrze sobie przyblokowac i smigac sezonik a potem odblokowac, dla mnie takie gadanie ze jako 1-szy moto to musi byc gs jest bez sensu, jest XXI wiek, pamietaj o tym. moje pierwsze moto to byl ZZR i bylem zajebiscie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja tak włąsnie zaczynałem ZX6r. Czytałem posty myślałem ale stwierdziłem że sprawdzimy.Wyrzeczeń bylo mnustwo przez pierwsze miesiace 120 wiecej nigdy duzo namyslu przed kazdym posunieciem i z kazdym ruchem manetki pełen respekt. Lotnisko Lotnisko Lotnisko ->miasto dopiero gdy ruch był minimalny i porady kolegow.Skutek z sezonu na sezon coraz lepiej. Nigdy nie stawałem na koło, (dobra raz), nie paliłem żadnych trików wiem ze wiele osob twierdzi ze frajer.No i co ja jezdze a oni sie jeszcze zastanawiaja co kupic albo zaczynaja załowac. Wszystko zależy od ciebie co postanowisz , jakie założysz zasady,reguły.Jezeli kupił bym wtedy Gs żałował bym.

 

To jest MOJE zdanie i możecie sie z nim zgadzac lub nie. walimnieto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaładnie ... troche demonizujecie szybkie motocykle ...

 

sprawa jest prosta ... jezeli nie masz wogole pojecia o motocyklach, to kup coś na czym sie nauczysz jeździc. Mierz siły na zamiary.

Jestes w stanie opanować najmocniejszą obecnie 600'tke na rynku ??

 

Ja jeżdze od 10 lat ...

od roku na motocyklu (GSXF 600), wczesniej na skuterach i sporadycznie jakies KTM'y czy inne enduro - uważam że była to najlepsza droga do osiągniecia wprawy w poruszaniu sie jendośladem.

zaczynając przygode z moto uważam że warto od zacząc 500'etek, albo spokojnych 600'tek - jednak nie jest to obligatoryjne ..

 

słyszałem o facecie (w Gdąńsku notabene) co na pierwsze moto kupił GSXR 1300 i żyje, i daje rade ...

 

ważne jest to co masz pod deklem - no i kasa na trzymanie sprzeta ...

a tu GS'a i ZXR nie ma nawet co porównywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...