Skocz do zawartości

Co sądzicie o ubraniach firmy THOR?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie. Myślę o kupnie ubrań tej firmy i chcę sie dowiedzieć więcej o niej. Bedę kupował cały strój (koszulka, spodnie, ochraniacze). Czy któryś z użytkowników forum ma coś od THOR-a albo miał styczność z jej produktami? Jeżeli tak to prosze o opinię.

 

Interesuje mnie tez porównanie produktów THOR-a i UFO, które Waszym zdaniem lepiej kupić, której firmy produkty sa lepszej jakości?

 

Mam pytanie także odnośnie ubrania na zimniejsze dni. W czym jeździce gdy jest dość chłodno np. w zimie? Jakiej firmy kurtki i spodnie polecacie? I czy kurtka i spodnie THOR-a bedą dobre na zimno?

 

Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi. Jak na razie jestem dość zielony w tym temacie jak i wogole w temacie enduro, ponieważ na swój pierwszy motocykl enduro zasiadam prawdopodobnie w poniedziałek (KTM 125 EXC '06), wcześniej jeździłem na Yamasze Aerox (skuter).

 

Pozdrawiam Wszystkich endurowców i crossowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ciuchy robia, THOR u nas jest mało znany akurat ale to o niczym nie świadczy ja mam spodnie SHIFta i też mało kto słyszał o tej marce, a chwale sobie nic sie z nimi nie dzieje i są mocne, ogulnie ciuchy THORa są troche tańsze przez co bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ciuchy robia, THOR u nas jest mało znany akurat ale to o niczym nie świadczy ja mam spodnie SHIFta i też mało kto słyszał o tej marce, a chwale sobie nic sie z nimi nie dzieje i są mocne, ogulnie ciuchy THORa są troche tańsze przez co bardziej opłacalne.

 

Shift to nic innego jak FOX więc jakoś jest Zajebista.

 

Co do Thora to nie jest to wcale taka tania marka.

Wręcz powiedziałbym, że jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Shift to nic innego jak FOX więc jakoś jest Zajebista.

 

Co do Thora to nie jest to wcale taka tania marka.

Wręcz powiedziałbym' date=' że jest odwrotnie.[/quote']

w usaq ceny Thorn-a i Foxa sa podobne 130$ za spodnie 20$ koszulka itp

 

No chodziło mi o to, że są porównywalne cenowo, ale droższe od innych producentów, ale za to jakość super (napewno FOX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

siema jestem posiadaczem takowych butow , duzo Ci nie powiem bo to sa moje pierwsze buty mx , jezdze w nich juz drugi sezon i sie nie rozlecialy :P

sa tylko poobcierane itp. typowe dla tego sportu ... wiec wytrzymalosc ok. wygoda? nie ma do czego zabardzo porownac ale nie ma na co nazekac .No moze jedynie na to ze nie sa woodoodpoorne :crossy: czy warto je kupic ? zalezy od ceny...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Trochę odświeżę temat. Mam pytanie odnośnie zimowych rękawic thor RIDE. Może ktoś może coś o nich powiedzieć. Jak z ochroną w zimie. Wiem, że maja membranę i są nie przemakalne. Cena to około 170zł.

http://moto.allegro.pl/item293670852_thor_..._l_10_nowe.html

Ten ma tanio i jeśli jest w nich ciepło w mroźne dni to warto się chyba nimi zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...