Skocz do zawartości

Ile oleju do lag


Rolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc.

Proszę o zweryfikowanie danych dotyczących ilości oleju w lagach, (honda cb500).

W pewnym czasopiśmie podają 320 cm3 na lagę. Niestety nie posiadam serwisówki a chciałbym mieć sto procent pewności. Proszę również o opinię na temat oleju motul fork expert. Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB500 1993-05

320/320ccm

czyli dane masz poprawne a i olej o którym piszesz może być stosowany w tym motocyklu tylko nie piszesz nic o gęstości tego oleju.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy poprawnie myślę, ale chcę zalać 20W, w mojej okolicy są strasznie dziurawe drogi. Preferuję też ostrą jazdę w zakrętach. Z tego, co wiem cb500 ma dość miękkie zawieszenie i chciałbym je, choć trochę usztywnić.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul nic więcej nie produkuję. Czasami na wyraźne życzenie klienta zalewamy teleskopy olejem Bel Ray Fork Oil 30W i na naszych drogach się sprawdza.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie jeszcze tak mili podajcie mi ilość oleju do lag w XT 600 E rocznik 2000. Nie mam serwisówki i nie mogę tego znaleźć w sieci.

Był juz temat na forum i jest podany link http://www.bush.neostrada.pl/pliki%20pliki...weMotocykli.zip ale nie działa. Chyba Paweł Boruta go sobie ściągnął, ale ja już nie mogę (może usunięty).

 

Ogólnie rzecz biorąc widelec XT jest bardzo miękki i chętnie go utwardzę chociaż w zakresie tłumienia (na nowe sprężyny progresywne nie mam kasy) więc zaproponujcie jakiś olej dostępny w Larssonie, który będzie twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie jeszcze tak mili podajcie mi ilość oleju do lag w XT 600 E rocznik 2000. Nie mam serwisówki i nie mogę tego znaleźć w sieci.

533 CCM SAE 10W (po warunkiem, ze to model 3TB)

 

A na przyszlosc: baze z podstawowymi danymi regulacyjnymi (luzy zaworowe, objetosci plynow itp.) mozna znalezc na stronie www.louis.de - zakladka "MotoBase".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...