Skocz do zawartości

sprzedałem dr 600 i co teraz ???


hz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

640 to juz chyba bardziej pod turytsyka podpada ale moge sie mylic :roll:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam pytanie czy opłaca sie rozglądać za drz400

 

Nie odrzucaj od razu DRZ-ta.

Mialem okazje pojezdzic troche tym moto (wersja E) i powiem szczerze, ze DRZ mnie zaskoczyl. Pozytywnie zaskoczyl. Moze nie jest tak mocny jak EXC ale bardzo plynnie oddaje moc - nie ma dolow i gwaltownych pikow mocy. Jezdzi sie tym naprawde przyjemnie, jest duzo bardziej wygodny od KTM-a podczas jazdy dzieki ustawieniom zawieszenia. Za to przy dlugich skokach lub niespodziewanych dolach zawieszenie ma zbyt miekkie nastawy. Zaleta jego jest dlugi okres miedzy przegladowy a co za tym idzie mniejsze koszty. Wada jest wieksza masa (119 kg-to czuc podczas jazdy) i ubogi osprzet (kierownice trzeba wymienic od razu - chyba, ze masz 150 cm wzrostu). Jak bym mial teraz kupowac nowe moto i nie liczyl bym sie z kasa to bym wybral EXC450. Ale jak bym mial ograniczone fundusze i kupowal uzywany motocykl to naprawde bym sie powaznie zastanawial rowniez nad DRZ-tem.

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada jest wieksza masa (119 kg-to czuc podczas jazdy) i
wiesz co dr -a ważyła 160kg :roll: i jakoś sobie rade dawałem 8O to jak cos będzei o 40kg lżejsze to prawie tam jak bym swoją babe zdjoł z tylnego siodła :lol: to ile wazy ktm 450 :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co dr -a ważyła 160kg Rolling Eyes i jakoś sobie rade dawałem

 

Tu nie chodzi o "dawanie rady" tylko o porownanie z EXC. Roznica nie jest duza (7 kg) ale znaczenie ma takze rozklad masy. Z moich obserwacji wynika, ze pod tym wzgledem jest roznica w prowadzeniu obu matocykli. Rowniez w DRZ-cie troche przeszkadzaja zbyt szerokie oslony chlodnic - lapia duzo badziewia z terenu - ale to juz szczegol.

Generalnie polecam DRZ-ta (ale wersje E) bo dla amatora to bardzo udany motocykl - ale nie zamienilbym swojego EXC na Suze :D

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...