Skocz do zawartości

warszawa/niedziela 09-10/przejażdżka gdzieś dalej...


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jak w temacie,

 

proponuję wykorzystać super pogodę i poleciec ze 250km w jedną strone (może być mniej) w tempie prawie sportowym,

 

jak narazie lecimy:

1. ja

2.robert - autobus 1300r

3. arturo - gsx 750f

 

wstępnie o 9ej-10ej,

 

ktoś jeszcze :?: :?: :?:

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za a nawet przeciw :-)

 

tylko jedna sprawunia: czy sobota wchodzi w grę czy tylko i wyłacznie niedziela :?:

 

wstepnie zgłaszamy akces ja i Kriters (R6) -tylko myśleliśmy żeby uderzyć już w sobotę :?: i np. gdzieś się kimnąć i wrócić w niedzielę :idea: ale zobaczymy co się wyklaruje bliżej weekendu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Dziewczyny!

 

Jak uda mi się jutro odebrać zabawkę od Pawła to chętnie bryknę...np. do Sopotu na rybkę? Z pochałasowaniem w lesie koło Ostródy (jest tam kilka fajnych zakrętów)...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Dziewczyny!

 

Jak uda mi się jutro odebrać zabawkę od Pawła to chętnie bryknę...np. do Sopotu na rybkę? Z pochałasowaniem w lesie koło Ostródy (jest tam kilka fajnych zakrętów)...

 

A co powiesz na to żeby uderzyć w przeciwnym kierunku?? Kraków Zakopane - Tatry?? Bieszczady .... Południowa Granica?? ( albo kawałek dalej 600 km - PRAGA czeska) to są tylko moje sugestie - trasa przejazdu i miejsce docelowe do ustalenia.... oczywiście pod uwagę biore jedną z w/w opcji :)

 

Tylko tak jak już Turek pisał..... fajnie by było zrobić z tego impreze 2-u dniową.... koszty noclegu są relatywnie niskie biorąc pod uwagę koszty przejazdu itd.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bryknijmy, po drodze można wpaść na lotnisko w rykach i zobaczyć czy chłopaki coś trenują, a jak nikogo nie będzie, to sami możemy się chwilę powydurniać...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bryknijmy' date=' po drodze można wpaść na lotnisko w rykach i zobaczyć czy chłopaki coś trenują, a jak nikogo nie będzie, to sami możemy się chwilę powydurniać...[/quote']

 

git ;)

 

będziesz o 10ej na Pl. Bankowym ???

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bryknijmy, po drodze można wpaść na lotnisko w rykach i zobaczyć czy chłopaki coś trenują, a jak nikogo nie będzie, to sami możemy się chwilę powydurniać...

 

git ;)

 

będziesz o 10ej na Pl. Bankowym ???

 

pozdro600

 

O 10-ej na placu w niedzielę. Ale ponieważ nie będę pod netem do poniedziałku, na wszelki wypadek zadzwoń jak coś się zmieni :

 

0607 146 773

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...