Skocz do zawartości

Aprilia , Yamaha , Honda ???????


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci powiem tak obejżyj sobie na bikepics wszystkie motorki co cię interesują i wybież tan który ci najbardziej przypasi a potem pytaj o wady i zalety na forum , włascicieli danego sprzętu  

przeczytaj moze troche wiecej anizeli ostatni post to zobaczysz ze wlasnie tak zrobil... tzr, ns1 czy RS...

 

no jets ale :D ... połowa tematu to pierdolenie o tym kto więcej się zna i zaraz do tego jescze skutery mieszają :D a kolega poprosił jasno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...To tak ja mam Aprilie RS 50 i jestem zadowolony z jej zakupu. Kolega ma NS-1 tez jest zadowolony jeszcze jeden kolega ma Tzr i tez jest zadowolony siliniki w RS i Tzr są identyczne moc wszystkich tych motorków jest porównywalna moze tam o to 5km/h i ten jeden koń. Lecą wszyskie koło 100km/h i maja te 12/13KM tezraz wybiesz który ci sie bardziej podoba i na który masz kase... Pamieta... ...Nigdy nie ma idealnego motoru zawsze musisz po zakupie dołozyć chociarz te 200zł. Pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yohnson napisał:

maja te 12/13KM

 

80 tak 50niee....50 ma kolo 8km. Może 10 w pełni odblokowana!

Byly wersje RX50 RAcing ktore fabrycznie mialy chyba 14 czy 15km . Wystarczy wiekszy gaznik i sportowy wydech. Orginalnie te silniki maja 9km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja bym wybrał Enduro

bo scigacz 50 nie ma majmniejszego sensu, pedziesz 100km/h i tak ci bzyczy bzzzzzzzzzz ze prawie glowe rozsadza, a ednuro 50 typu rx zrobione na 80 to juz ladnie w terenie jedzie :)

 

bo problem polega na tym, ze enduro wjedziesz do lasu, na lake, czy w jaki kolwiek inny "teren" i mozna sie bawic

a nie kazdy ma pod domem tor wyscigowy zeby scigaczem poszalec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze Tzr;] U Nas w paczce jest 80cmm po kompletnym tuningu malossi i hebo 80cmm o tym ze ta Tzrka o seryjnych nsrkach i rs zapomina na 5 biegu to scegol;]Mz etz 250 tez jej nie straszna;]2003 rok polecam naprawde moim zdaniem najlepsza miniscigala z najlepszymi osiągami w klasie 50 cmm;]jak co to tzr jest do sprzedania ;]pozdrawiam ;]

V max jaki ja nią mailem to 137kmh Wlasciciel niby mowi ze mial okres 145kmh w to juz nie wieze bo przy 137 na 6 biegu byl juz zamkniety obrotomierz wiec nie wiem nie wypowiadam sie :) pozdrawiam;]Moim zdnaiem TZR

 

[ Dopisane: 22-11-2005, 20:31 ]

Acha co do tych waszych smiesznych mocy :-) :-) Niby Producent Hebo manston replici podaje iz na tym cylindze i gazniku taki jak tam jest ma byc moc wyjsciowa na kole 20Km ale raczej w to nie wierze acz kolwiek podejrzewam jakies 15 km w koncu w niekazdej 80cm szczalka na obrotomierzu przelatuje tylko przez 12 tys;]<na jalowym> Mysle ze hebo przegielo ale okolo 15 km powinno na kole sie znalesc w koncu nie sam clinder odpowiada za moc pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha co do tych waszych smiesznych mocy Smile Smile Niby Producent Hebo manston replici podaje iz na tym cylindze i gazniku taki jak tam jest ma byc moc wyjsciowa na kole 20Km ale raczej w to nie wierze acz kolwiek podejrzewam jakies 15 km w koncu w niekazdej 80cm szczalka na obrotomierzu przelatuje tylko przez 12 tys;]<na jalowym> Mysle ze hebo przegielo ale okolo 15 km powinno na kole sie znalesc w koncu nie sam clinder odpowiada za moc pozdrawiam Very Happy Very Happy

 

Ta moc jest mozliwa pod warunkiem założenia gaźnika mim 21mm ( najlepiej 24) i dobrym wydechu.

Taka tuningowa tzr z większymi motocyklami na szosie nie ma szans a taki HM CRE 50 po tuningu na 80 w terenie objeżrza nawet sety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha co do tych waszych smiesznych mocy Smile Smile Niby Producent Hebo manston replici podaje iz na tym cylindze i gazniku taki jak tam jest ma byc moc wyjsciowa na kole 20Km ale raczej w to nie wierze acz kolwiek podejrzewam jakies 15 km w koncu w niekazdej 80cm szczalka na obrotomierzu przelatuje tylko przez 12 tys;]<na jalowym> Mysle ze hebo przegielo ale okolo 15 km powinno na kole sie znalesc w koncu nie sam clinder odpowiada za moc pozdrawiam Very Happy Very Happy

 

Ta moc jest mozliwa pod warunkiem założenia gaźnika mim 21mm ( najlepiej 24) i dobrym wydechu.

Taka tuningowa tzr z większymi motocyklami na szosie nie ma szans a taki HM CRE 50 po tuningu na 80 w terenie objeżrza nawet sety.

 

 

a czemu ? a temu ze na szosie predkosc jest duzo wieksza niz w terenie wiec roznice miedzy duzymi motocyklami i malymi pizdzikami na szosie jest wyrazniejsza niz w terenie

 

oczywiscie nie twierdze ze enduro to dno (sam chcialbym pochasac, ale dopoki bedzie mnie stac na 1 sprzet to bedzie to szosa), poprostu sa ta dwa kompletnie inne motocykle o innym przeznaczeniu i kazdy z nich daje jakas radosc z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i w terenie ale wątpie aby na szosie jakaś endruralka poleciala 140kmh :) klasy 50 bądź 80 cmm;]Po1 nie te przelozenia po2 nie ta rama zadnej oplywowosci;]Tak czy owak Yamaszka z tych 3 moto jest najlepsza :DNa old Timer Bazar we wroclawiu koleś na aprili rs 80 zalozys sie z ravalem ze łyknie go na zebranie 8) 8) Szkoda tylko ze w rs wskazowka na 5 biegu jakos nie ma ochoty zaglądnąc w granice 10-11 tys 8) 8) Na jakies 200 metrow tzr miala przewage ze 20 metrow na Rs 8) Wiec dlatego moim zdaniem jest najmocniejsza z konkurencji;]Nie wiem jak by bylo z seryjną Rs na seryjną Tzr :D Zaklad byl oczywiscie o zlociste paliwo :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...