Skocz do zawartości

Co Wy chcecie od GS-ów? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam gs500f od konca lipca, jestem z niego bardzo zadowolony ;):) jego zalety to : niskie spalanie, wytrzymały silnik, wygodna pozycja kierującego i pasażera tez ( moja dziewczyna nie narzeka :D ), biegi wchodzą bez zarzutów, bardzo dużo mu pomaga chłodnica oleje przez co się tak nie poci ;) jednym słowem jest to motocykl dla każdego ;) w miarę tani ( za nowy 17900zł + pakiet ubezp.) przy tryma tani w utrzymaniu, bardzo ładny no i według mnie można na nim poszaleć, radzi sobie na przednim jak i na tylnim kole bardzo dobrze przy czym na tylnim najlepiej z klamy :), jak ktos nie wie co kupic a ma pieniedzy okolo 20 tys. i zaczyna sie bawic motorkami to polecam gs500f wybaczy błędy kierowcy jednym słowem jest the best :):)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja przy 1,91 nie wyglądałem na nim najgorzej, chociaż mówili że wyglądam jak na rowerku , jak enduro to może transalpa.

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 10:39 ]

Praktycznie jest to mały zwinny motocykl do opanowania, który nie powinien sprawiać dużego problemu dla początkujących.

Przy prędkości 120-140 km/h można jeździć w miarę dynamicznie nie odczuwając wibracji, dobrze wkręca się na obroty, w miarę elastyczny silnik

pracuje raczej spokojnie bez żadnych gwałtownych szaleństw , no może przy 6000 obr "mały dreszczyk" ale poza tym spokojnie.

Z rozmów przeprowadzanych na zlotach i innych imprezach właściciele skarżyli się na 6-bieg , a sam to sprawdziłem jadąc w dwie osoby na 6-tym biegu pod lekkie wzniesienie motocykl zwalniał, no i musiałem zredukować na niższy bieg ( np: CB 450 S o mocy 44KM nie ma takiej objawy, w 2-osoby na ostatnim biegu daje radę)

Ważna informacja dla wysokich pasażerów ja mam 1,91 wzrostu i jadąć 150 km jako pasażer stwierdziłem stanowczo że jest lekka lipa, podnóżki trochę za wysoko umieszczone.

 

BYŁ TO MODEL GS 500 E z 1992 roku.

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 10:42 ]

ojjjjjjjj........ zapomniałem dodać, była to wersja otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ KONDZIU NA MOJEJ GALERI PRYWATNEJ JESTEM NA ZDJĘCIU NA GS 500, ZOBACZ I SOBIE PORÓWNAJ CHOCIAŻ NA FOTO.

 

POZDRAWIAM...........

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 13:44 ]

WITAM MANIEK 6r trafna propozycja jak dla niego, jest wysokim gościem a bardziej wizualnie pasował by do KLE 500.

Tylko z tymi cenami bywa różnie, można zobaczyć na mobile i autoscout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjeciu dobrze wygladasz :buttrock: to ja nie widze problemu zeby nie kupic takiego motoru.Ale jeszcze popytam czy ktos w okolicy Tarnowa nie ma GS -a to moze sie przymierze i bede wiedzial na 100 % czy moze byc czy nie :banghead: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju wybieram się z Helmetem na wycieczkę z Gdyni do Pragi i dalej do Berlina. Ja GSem a Helmet na GPXie.

Jak skończymy jazdę to zdam relację jak GS się spisywał.

Mam ogromną nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku i nic po drodze planów nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu jak nie znajdziesz w swojej okolicy gs do przymierzenia to podjedź sobie do salonu suzuki :crossy: niby że chcesz kupić usiądź sobie na nim a może i nawet jak Ci się ten spodoba to będzie Twój :crossy::P:)

pzdr Jaro

 

Salon ;) najblizszy w krakowie ale to juz pikus ;) a czy mi sie spodoba napewno tylko raczej na pewno nie bedzie mnie stac na nowego :Pale dzieki za pomysł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku i nic po drodze planów nie zmieni.

 

a co ma się zmienić?? jasne że jedziemy. 29 IV-3.V - wycieczka jak marzenie, termin dobry, motóry gotowe, termos zapakowany... co ma sie nie udać? hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu jak nie znajdziesz w swojej okolicy gs do przymierzenia to podjedź sobie do salonu suzuki :( niby że chcesz kupić usiądź sobie na nim a może i nawet jak Ci się ten spodoba to będzie Twój :D;):)

pzdr Jaro

 

Salon :P najblizszy w krakowie ale to juz pikus :P a czy mi sie spodoba napewno tylko raczej na pewno nie bedzie mnie stac na nowego :Pale dzieki za pomysł

 

Pozdrawiam

 

ale możesz się poprzymierzać do niego :D;) nikt nie będzie wiedział, że go nie chcesz wziąć :D:(:)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...