Skocz do zawartości

Suzuki DR 800 BIG


hikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno kupiłem Suzuki DR 800 BIG. Jest to już chyba mój ósmy motocykl. Nigdy przedtem nie miałem sprzęta terenowego, stąd ten post. Będę wdzięczny za wszelkie informacje bądź porady dotyczące tego moto. Pozdrawiam wszystkich motoenduromaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sprzet terenowy :P a turystyczne enduro ,jedyna rada zaloz kostke sciagaj lusterka i do orania przystap :-D :mrgreen: :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to? Kupiłeś sprzęt i nie wiesz do czego się on nadaje? Najpierw trzeba poczytać, choćby na tym forum coś o motocyklach i ich przeznaczeniu, a potem ewentualnie szukać i kupić sprzęt :P

PS. Tak jak mówi Nitomen, możesz podczepić brone ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to naprawde fajne moto kupiles...nie jeden by takie chcial..chocby ja ;) :) tylko szkoda ze mnie nie stac na nie :P ale wrocmy do tematu....fajne enduro...bardzo wygodne....nadaje sie super na dalekie trasy......a co do tego orania to nie glupi pomysl...mozna by se dorobic orajac ludzia pola :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to? Kupiłeś sprzęt i nie wiesz do czego się on nadaje? Najpierw trzeba poczytać, choćby na tym forum coś o motocyklach i ich przeznaczeniu, a potem ewentualnie szukać i kupić sprzęt

MotoCross, o motocyklach i ich przeznaczeniu dowiaduję się już dość intensywnie jakieś 20 lat. Chodzi mi o ten dokładnie model. Jakieś konkretne uwagi eksploatacyjne, podpowiedzi dotyczące serwisowania, technika jazdy tym potworem. Bardzo proszę o konkrety. Dzięki. PS. Może ktoś z okolic Szczecina ma taki? Chętnie się spotkam i pogadam na w/w tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w przyszłości też sprawię sobie coś z dwoma cylindrami. Nie musi być lżejszy choć reklamują teraz bardzo BMW hp2. 1200 cm3 i tylko 170 kg. Rewelacja. Do tego 105 koników. Mniammmm. Ale musiałbym przedtem 6-tkę w totka wylosować.. heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat Kawy KLX650 :?: Jakoś ostatnimi czasy przykuwa moją uwage wśród większych Endurasów. Sprawie wrażenie niezłego sprzęta. Hemple tarczowe, przód upsy, ciekaw jaką ma mase i jak sprawdza się w praktyce :!: A może lepiej wypada jej młodzsza siostra Kawa KLX250 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e bieraj 600 i wiecej :) hm KLX w polsce malo polpularne ponoc widzialem w komisie taka kiedys starsznie wysoka i nie za ciezka napewno mniej wazyla od mojego KLR-a + jest dosc nowoczesny silnik DOHC ale to chyba nie calkie mten sam co w KLR moze podobny byc

 

powiedz do czego szukasz sprzeta ?? hard teren ?? turystyczno terenowy (jak KLR) z rodziny enduro uniwerslanych to chyba tylko KTM LC4 620

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie kazda 600 japonska to uniwerslane moto bez hard enduro ale jak by tak w DR,KLR,XT, XR z rodziny 600 ccm zmienic zawieszenie na np WP to sadze ze dalo by rade ladnie posmigac i poskakac to prawie TT by byla tylko troszke ciezsze chyba ze rama by nie wytrzymala :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...