Skocz do zawartości

NOWY AKUMULATOR


Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE

 

CHCIALBYM SPRAWIC SOBIE NOWY AKUMULATOR.

MOZE POLECICIE JAKAS FIRME?

!!!!!KTOS KUPOWAL OSTATNIO?

Polecam EXAIDA dawniejsza poznańska Cenrta.

Kołomnie w Poznaniu jest sklep fabryczny bardzo dobre i ta cena 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna przez internet ale akumulator dostaniesz zapewne suchy.trzeba go zalac elektrolitem i odpowiednio uformować zeby nie dał ciala w najmniej odpowiedniech chwili :) jesli masz dobry prostownik z amperomierzem i płynna regulacja prądu ładowania to mozna zaryzykować.Ale jeśli przez przypadek cos sie stanie Twojej baterii to najprawdopodobniej sprzedawca stwierdzi ze źle go uruchomiłes i pieniązki pójda się j...dobre są tzw"sucho ładowane" Czyli wlewasz tylko elektrolit ,montujesz i musisz pojeźdźic w celu doładowania i pobudzenia do zycia :D Ja kupiłem ostatnio Varte ale uruchomiona i gotową do uzycia 12V 12Ah za 120 zł.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, MotoPower o kant dupy można wytłuc..... Sam teraz musze kupić akumulator i dowiedziałem się od znajmego, że polskiej firmy Akmet są dosyć dobre (no i ceny też mają konkurencyjne). Mieliście może do czynienia z tą firmą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie Moto Power rzeczywiście to dziadowstwo, kup dobry bezobsługowy zwłaszcza że w moto akumulatory są zwykle tak upchane że aby się dostać do niego to trzeba skończyć politechnikę.

 

Zbycho

XJ900s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w twojej XJ nie masz problemów z wyjęciem akumulatora?

tylko guma od majtek go trzyma

 

No nie bardzo. Akurat duża Dywersja jest takim sprzętem, przy którym wyjęcie akumulatora wymaga magisterki ;)

Żeby się do niego dostać trzeba zdemontować boczek. A żeby zdjąć boczek, to trzeba odkręcić dwie (chiba) śróbki i do tego odkręcić uchwyt dla pasażera. A potem jeszcze samo pudło w którym siedzi akkumulator :roll: Przechlapane... :cry:

 

Pzdr

Lazyrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, MotoPower o kant du*y można wytłuc..... Sam teraz musze kupić akumulator i dowiedziałem się od znajmego, że polskiej firmy Akmet są dosyć dobre (no i ceny też mają konkurencyjne). Mieliście może do czynienia z tą firmą ?

 

Miałem (mam) akumulator tej firmy, nie narzekam. Chyba rzecz godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...